Mój profil
News

Zespół Weekend zepchnięty z tronu!

Zespół Weekend zepchnięty z tronu!

screen from YouTube.com/WeekendOfficial

Korony w królestwie YouTube’a to kapryśne trofea. Wieloletni lider zagranicznego rankingu - PSY i jego „Gangnam Style” - musiał przekazać pałeczkę numerowi „See you again” z repertuaru Wiza Khalify. Piosenka napisana w hołdzie nieżyjącemu już Paulowi Walkerowi pobiła kultowy kawałek w ilości wyświetleń – na chwilę obecną ma ich aż 2 902 763 185 (!).

Zenek Martyniuk numerem jeden wśród polskich wykonawców na YouTube!

Przekazanie królewskiego berła odbyło się również wśród polskich przebojów. Zenek Martyniuk i jego absolutny hit „Przez Twe oczy zielone” przegonił lidera stawki, czyli zespół Weekend i szlagier „Ona tańczy dla mnie”!

Co prawda żaden z tych wykonawców nie może się pochwalić takim wynikiem oglądalności jak zagraniczni koledzy, ale 109 milionów wyświetleń (!!!) piosenki Martyniuka to niesamowite osiągnięcie. Na dalszych miejscach plasują się: Czadoman i "Ruda tańczy jak szalona" (ponad 84 mln wyświetleń), Mig i "Wymarzona" (ponad 74 mln odsłon) oraz Łobuzy i ich hit "Ona czuje we mnie piniądz" (ponad 67 mln odsłon).

Gratulujemy nowemu polskiemu królowi YouTube’a i wierzymy, że kiedyś któryś z naszych rodzimych wykonawców zdetronizuje nawet „See you again” Wiza Khalify!

 

Zobacz też: Nowy rekordzista na YouTube!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj