Facebook
Instagram
Sklep
News

Wiemy, kto wystąpi przed Davidem Guettą w Krakowie!

Wiemy, kto wystąpi przed Davidem Guettą w Krakowie!

Znany francuski DJ już 27 stycznia wystąpi w krakowskiej TAURON Arenie podczas koncertu zorganizowanego przez Prestige MJM. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jego seta poprzedzą aż 3 supporty!

Przed Davidem Guettą zagra holenderski duet Deepend!, który zasłynął remixem utworu „Heatwave” Robina Schulza i Akona i który można było zobaczyć między innymi na kultowym festiwalu Tomorrowland.

Na scenie pojawi się też Hugel i jeśli nic Wam nie mówi ta ksywka, to przypomnijcie tegoroczny hit „I Believe I’m Fine”, który podbił światowe listy przebojów. Hugel pracował z takim artystami jak The Avener, Feder, Thomas Jack, Robin Schulz i właśnie z Davidem Guettą, przed którym pojawi się ze swoim setem.

I uwaga – jest też polski akcent. Przed Davidem Guettą wystąpi Gromee! Polski dj, którego mieliśmy okazję spotkać między innymi podczas Nocy Basenów w Termach Bukovina, także pojawi się 27 stycznia w Krakowie. Mamy nadzieję, że na Tauron Arenie usłyszycie jego hity „Follow You”, „Runaway”, „Spirit” czy „Without You”.

Już nie możemy się doczekać koncertu! Będziecie z nami w Krakowie 27 stycznia? Bilety ciągle możecie nabywać między innymi przez stronę www.bilety.impezyprestige.com

Zobacz też