News

Young Leosia – Jungle Girl po francusku. Dobrze brzmi?

Young Leosia – Jungle Girl po francusku. Dobrze brzmi?

fot. YouTube.com/INTERNAZIOMALE

Jak brzmiałoby Jungle Girl po francusku? Jeśli chcecie to sprawdzić, posłuchajcie tej wersji. Udany cover? 

Dawid Kwiatkowski – Proste PO FRANCUSKU! Tę wersję nagrał znany zespół >> 

Young Leosia – Jungle Girl po francusku [WIDEO]

Francuską wersję przeboju Young Leosi nagrał Mattia Rosinski, który z bratem tworzy zespół BeMy. Ellie i Mattia Rosinscy sprawdzają jak brzmią polskie hity po francusku i swoimi filmikami podbijają internet. W tym języku śpiewali m.in. kawałki Maty, Dawida Kwiatkowskiego, Sobla i sanah, Oliwki Brazil, Cleo i Taco Hemingwaya. Przypomnijmy, że kika miesięcy temu BeMy wzięli na tapet singiel Young Leosi – Szklanki – którym raperka zasłynęła w 2021 roku.

Jungle Girl to kolejny dowód na to, że polskie piosenki po francusku brzmią naprawdę świetnie! Tak jak w przypadku poprzednich coverów, wielu słuchaczy zespołu BeMy czeka na pełną wersję Jungle Girl w tym języku.

Young Leosia i jej Szklanki po francusku! Dobra wersja? >> 

BeMy – zespół. Informacje

Mattia i Ellie Rosinscy urodzili się i dorastali w Bordeaux we Francji, ale mają polskie korzenie. Zespół BeMy założyli jako dzieci.

Kiedy studiowali na Akademii Muzyki Współczesnej w Anglii, Mattia i Ellie mieszkali z Edem Sheeranem, kilka lat później grali support na jego koncertach.

W 2013 roku zespół BeMy wziął udział w programie Must Be the Music, ostatecznie zajął 2. miejsce.

Trzy lata później BeMy wydali debiutancki album – Grizzlin’. W 2017 roku zespół został nominowany do nagrody Fryderyki w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

Oliwka Brazil - Big Mommy po… francusku! 'W końcu da się tego słuchać' >> 

Zespół BeMy pracował przy ścieżce dźwiękowej do filmu Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją.

 

@bemytiktok Répondre à @nighbot.bayern.monachium i co daje radę Jungle Girl po francusku? 🤣🙈🇫🇷 Co grać dalej? #dlaciebie #youngleosia ♬ son original - Bemy

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.