Facebook
Instagram
Sklep
News

Zwycięzca Eurowizji ciężko chory!

Zwycięzca Eurowizji ciężko chory!

Od finału Eurowizji minęło już kilka dni, ale to ciągle gorący temat. Jak zwykle podczas imprezy nie zabrakło ciekawych momentów. I nie chodzi nam tu wcale o incydent, kiedy podczas gościnnego występu Jamali na scenę wbiegł mężczna owinięty we flagę Australii, który następnie postanowił pokazać do kamery swoje cztery litery…

Chodzi nam oczywiście o kogoś, kto wzbudził największe zainteresowanie, czyli o zwycięzcę Eurowizji, 27-letniego Portugalczyka Salvadora Sobrala. W mediach pojawia się coraz więcej informacji o muzyku, który przez chwilę studiował… psychologię, a w swoim rodzinnym kraju zdobył popularność dzięki programowi typu talent show. Dziennikarze donoszą, że podobno artysta od dziecka choruje na wadę serca i jeszcze w tym roku musi otrzymać przeszczep. Na próbach oraz podczas samego występu Salvador korzystał ponoć cały czas ze sprzętu medycznego, który umożliwiał mu występ i zaśpiewanie zwycięzkiego utworu „Amos pelos dois”. Mamy nadzieję, że artysta pomyślnie przejdzie operację i dalej będzie śpiewał. Trzymamy kciuki za zdrowie piosenkarza!

 

Finał 62. Konkursu Eurowizji odbył się 13 maja w Kijowie. Nasza uczestniczka, Kasia Moś z piosenką „Flashlight” zajęła w nim 22. miejsce.

Zobacz też nowy, apetyczny (?) teledysk Katy Perry!