Image Map
Jacek Januszko

Jacek Januszko

Jacek Januszko - niedoszły tancerz, prześmiewca, prezenter tv, reżyser. Człowiek, od zadań specjalnych 4FUN TV. Miłośnik i komentator życia znanych (nie wiadomo z czego) i średnio lubianch celebrytów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Podobno jest przyrodnim bratem Johna Travolty. Podobno robi kompoty z ziemniaków. Jednego jesteśmy pewni - możecie zobaczyć go w licznych programach na antenie 4FUN TV!

Ola Ciupa

Ola Ciupa

Ola Ciupa znana wszystkim sexowna słowianka, w tym sezonie pokaże nam swoje drugie oblicze - miłośniczki zdrowego stylu życia i wspanialej zabawy w nowej stacji 4FUN DANCE

Damian Michałowski

Damian Michałowski

Prezenter kanału GOLD HITS, pojawia się też w 4FUN.TV, gdzie przedstawia Hit Dnia. Możecie go również posłuchać w Radiu ZET.

Marcin Łukasik

Marcin Łukasik

Na co dzień bardzo pozytywny i zakręcony. Swoją antenową przygodę zaczynał w radiu Centrum w Lublinie, skąd wyskoczył na Kopiec Kościuszki do RMF FM.Teraz zajmuje się kolorowaniem wieczornej rzeczywistości słuchaczy radia ZET. W 4FUN.TV zbiera, sprawdza, podlicza i sumuje Wasze lajki a potem pięknie prezentuje te numery, które zebrały ich najwięcej w „Ulubionej 20” od poniedziałku do piątku o 18.00 w 4FUN.TV!

Siostry ADiHD

Siostry ADiHD

Dziewczyny od dziecka tańczyły w zespole tanecznym, Milena wybrała taniec jako przyszłość, skończyła kierunek choreografia i taniec z wyróżnieniem, jest magistrem kultury fizycznej i zdrowotnej. Natomiast Ilona wybrała studia dziennikarskie, a w trakcie studiów zdobyła tytuł Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2014, była finalistką Miss Polski 2014 i reprezentowała Polskę na międzynarodowym konkursie Miss Bikini Universe 2015! Dziewczyny wspólnie w 2014 roku założyły też firmę Fit and Jump i szerzą fitness na trampolinach w całej Polsce. A teraz zaczynają kolejną szaloną przygodę - z nami w 4FUN.TV!