Konkurs

Zadedykuj piosenkę, złóż świąteczne życzenia i zgarnij aż 200 złotych!

Zadedykuj piosenkę, złóż świąteczne życzenia i zgarnij aż 200 złotych!
Czas trwania:
11.12.2021 - 26.12.2021
(Zakończony)

W tym roku złóż bliskim naprawdę wyjątkowe życzenia świąteczne. A może będą aż tak wyjątkowe, że zgarniesz za nie nawet nie 100, a 200 złotych!? Dotychczasową pulę nagród podwaja sponsor zabawy - Plush. Do 26 grudnia codziennie od godz. 18:00 w 4FUN.TV pogrzewamy atmosferę świąt, pokazujemy Wasze dedykacje i jeszcze za nie płacimy. 

Jak złożyć życzenia na antenie 4FUN.TV? 

To banalnie proste! Poniżej znajdziesz specjalny formularz na Twoje świąteczne życzenia. Jeśli to Twój pierwszy raz w naszych zabawach - szybko załóż konto. Po logowaniu wybierasz piosenkę i dodajesz zdjęcie, które mają towarzyszyć Twoim życzeniom na antenie 4FUN.TV. Nie zapomnij napisać w odpowiednich polach KTO (np. Kasia) DLA KOGO (np. BLISKICH, MAMY) składa te życzenia. Gdy Twoja dedykacja zostanie zaakcpetowana, dostaniesz sms-a z wiadomością, kiedy i o której możesz spodziewać się swoich życzeń. Nie zapomnij powiadomić bliskich, by włączyli wtedy 4FUN.TV!

DEDYKACJE W 4FUN.TV:

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.