Konkurs

Dua Lipa - STUDIO 2054 LIVE - wygraj bilety VIP na koncertowy stream!

Dua Lipa - STUDIO 2054 LIVE - wygraj bilety VIP na koncertowy stream!
Czas trwania:
19.11.2020 - 24.11.2020
(Zakończony)

Dua Lipa może zaliczyć 2020 rok do bardzo pracowitych. Niedość, że w marcu w serwisach streamingowych i na półkach sklepów muzycznych pojawiła się jej płyta Future Nostalgia to już w sierpniu mogliśmy się cieszyć nowym albumem piosenkarki. Club Future Nostalgia to krążek pełen remixów hitów Duy, które powstały przy współpracy z najlepszymi muzykami i producentami. 

27 listopada 2020 roku odbędzie się prawdziwe święto Duy Lipy. Na ten dzień zaplanowana jest premiera specjalnego, dwupłytowego wydania albumów Future Nostalgia oraz Club Future Nostalgia! Tego samego dnia odbędzie się też wyjątkowe wydarzenie – koncert Studio 2054 Live, który będzie transmitowany dla fanów na całym świecie.

Dua Lipa – STUDIO 254: koncert (online)

Dua Lipa zaprasza do Studia 2054 na noc pełną muzyki, szaleństwa, tańców i rozmaitych występów. Dzięki show Studio 2054 czeka Was niezapomniana noc i wielowymiarowe koncertowe doświadczenie. 

W ramach Studio 2054 będzie można zobaczyć Duę Lipę w różnych, specjalnie przygotowanych sceneriach, surrealistycznych programach telewizyjnych, dyskotece na rolkach, w eleganckich salach balowych i w pełnych przepychu garderobach. Towarzyszyć jej będą muzycy, tancerze, skaterzy czy akrobaci. Nie zabraknie również supergwiazd, a wszyscy zapewnią niezbędną dawkę radości i dobrej energii. Całość realizowana będzie na żywo z wielkiego, przemysłowego magazynu. 

Dua Lipa: koncert Studio 2054 – piosenki, data, godzina

Na "Studio 2054" złożą się wykonania utworów z płyt Future Nostalgia, Club Future Nostalgia i debiutanckiego krążka Duy Lipy. Kolorowa mieszanka przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, rzeczywistość przeplatana z wyobraźnią, adrenalina i ekscytacja. Wszystko to stworzy zupełnie nowe, artystyczne doświadczenie, jakim bez wątpienia będzie Studio 2054. 

Studio 2054 będzie można oglądać na żywo poprzez stronę LIVENow. Stream na Europę zaplanowano na 27 listopada na godzinę 21.30 polskiego czasu. 

Wygraj bilety VIP na koncert Studio 2054 Duy Lipy!

Weź udział w naszym konkursie i zgarnij bilet VIP na koncertowy stream Duy Lipy, dzięki któremu przeżyjesz więcej niż tylko koncert. Zwycięzcy otrzymają kod wstępu na wydarzenie STUDIO 2054 w pakiecie VIP, obejmującym bilet na transmisję na żywo, ekskluzywny materiał filmowy zza kulis przed pokazem oraz zaproszenie na After Show Party (Studio 2054 będzie transmitowane na żywo poprzez stronę LIVENow - stream na Europę zaplanowano na 27 listopada na godzinę 21.30 polskiego czasu). 

Wystarczy napisać do naszego Funbota w Messengerze i odpowiedzieć na pytanie:

Kogo i dlaczego zabrałbyś/zabrałabyś ze sobą w przyszłość?

Wygrywają najlepsze i najbardziej kreatywne odopowiedzi - powodzenia! 
 

 


 

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.