Konkurs

Wygraj weekend w Raciborzu na INTRO FESTIVAL!

Wygraj weekend w Raciborzu na INTRO FESTIVAL!

materiały prasowe organizatora festiwalu

Czas trwania:
05.07.2019 - 11.07.2019
(Zakończony)

Już 12 i 13 lipca 2019 odbędzie się INTRO FESTIVAL - festiwal muzyki elektronicznej i światła na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Na wskroś nowoczesny i technologiczny w murach średniowiecznego, pięknie odremontowanego Zamku Piastowskiego. Uderzający kontrast. Mapping 3D kaplicy zamkowej.  Na festiwalu wystawiają sztukę również malarze, rzeźbiarze, czy twórcy instalacji świetlnych... Przez Silesion.pl określony jako najdynamiczniej rozwijający się festiwal w Polsce. INTRO Festival to finalista konkursu Academy Virgin Mobile (pod patronatem Narodowego Centrum Kultury) na najbardziej innowacyjny projekt kultury w Polsce (z pośród 600 projektów). K MAG określił go jako nowe, śląskie rodzeństwo OFFa i Tauronu. Festiwal - unikat. Urocze miasteczko Racibórz w tych dniach zamieni się w muzyczną stolicę Polski.

Nowości 2019:

- dwa dni, dwie noce
- trzy sceny (Main, Beach, GOA)
- wybitne, międzynarodowe gwiazdy muzyki elektronicznej
- mapping 3D kaplicy zamkowej
- światła ambientowe całego zamku
- pokazy najnowszych laserów
- warsztaty dj'skie
- bulwary nadodrzańskie przy zamku stają się minimiasteczkiem festiwalowym z instalacjami światła, strefami chillu i sztuki, teren przygotowywany z Instytutem Sztuki i Architektury PWSZ Racibórz, Wyższą Szkołą Technologii Informatycznych z Katowic i studentami katowickiej ASP, oraz Szkoły Filmowej w Łodzi.
 

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia są nie tylko 2 osobowe karnety All Inclusive na Intro Festival, ale także 2 noclegi ze śniadaniami w hotelu 100 metrów od zamku w Raciborzu!

Żeby zgarnąć wyjazdy wypełnijcie poprawnie formularz i odpowiedzcie na pytanie, która to już edycja festiwalu i co najbardziej chcesz zobaczyć w Raciborzu? 

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy! Do dzieła!

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj