Konkurs

Zaśpiewaj 'Jaaaason Derulo!' i zgarnij bilety na koncert w Warszawie!

Zaśpiewaj 'Jaaaason Derulo!' i zgarnij bilety na koncert w Warszawie!

fot. materiały własne 4FUN.TV

Czas trwania:
28.03.2024 - 04.04.2024
(Zakończony)

Jason Derulo już 10 kwietnia wystąpi na warszawskim Torwarze. Wokalista z pewnością zaśpiewa dla polskiej publiczności takie hity jak Swalla, Talk dirty czy Savage love, ale nie zabraknie nowszych hitów takich jak np. Spicy Margarita, czyli numeru nagranego wspólnie z Michaelem Buble. 

Pierwotnie polski występ Jasona miał odbyć w krakowskiej Tauron Arenie pod koniec 2023 roku, ale ustalono nową datę i miejsce koncertu, a Derulo po raz kolejny zatrzęsie Warszawą. Jako jego support wystąpi Blanka, więc z pewnością będzie to gorąca i niepowtarzalna impreza.

Nie nazywalibyśmy się 4FUN.TV gdybyśmy nie mieli dla Was biletów na koncert Jasona Derulo, a od zdobycia podwójnej wejściówki dzieli Was jedynie uczestnictwo w naszym konkursie. Co trzeba zrobić?

Zaśpiewaj kultowy tekst "Jasooon Derulo!" i zgarnij podwójne bilety na koncert

Jeśli słuchacie Jasona to doskonale wiecie, że artysta uwielbia robić w swoich kawałkach wstawki, w których przedstawia się swoim fanom. Zabawcie się w Jasona i nagrajcie nam w wiadomości głosowej swoje wykonanie "Jasoooon Derulo!" - możecie zarówno zrobić to za pośrednictwem naszego profilu na Instagramie, Facebooku, jak i w wiadomości do nas na Messengerze (4FUN.TV).

Powodzenia i widzimy się na Torwarze!

 

Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.