Konkurs

TWOJE DZIECKO GWIAZDĄ 4FUN KIDS - świąteczna edycja

TWOJE DZIECKO GWIAZDĄ 4FUN KIDS - świąteczna edycja
Czas trwania:
04.12.2020 - 13.12.2020
(Zakończony)

Rusza wyjatkowa, świąteczna edycja konkursu JESTEM GWIĄZDĄ 4FUN KIDS! Już teraz możecie pochwalić się swoją pociechą na naszej antenie i zgarnąć dla niej wspaniałe zabawki - prezenty ze sklepu internetowego 5.10.15. 

Codziennie do wygrania jest inna zabawka - każdego dnia aktualizujemy nagrodę, a zobaczyć co mamy dla maluchów możecie pisząc do naszego bota 4FUN KIDS na Messengerze.

Fotki Waszych pociech pokazujemy na antenie 4FUN KIDS od poniedziałku do piątku od 11:00 oraz w weekendy od 9:00. 

 

Jak wygrać zabawki od 5. 10. 15?

Wyślijcie nam zdjęcie swojego dziecka w wiadomości prywatnej na Facebooku 4FUN KIDS. Może to być zdjęcie z wakacji, z zabawy w domu, z tańców przed telewizorem, z imprezy w przedszkolu czy jakie sobie tylko wymyślicie :-).

Wykażcie się kreatywnością, bo codziennie wygrywa najciekawsza fota! :-)

 

Najczęściej zadawane pytania:

Jak wysłać zdjęcie?
Zdjęcia wysyłajcie przez messengera 4FUN KIDS (napiszcie do nas prywatną wiadomość na Facebooku 4FUN KIDS lub bezpośrednio do 4FUN KIDS w aplikacji Messenger). Wybierzcie w Menu Głównym odpowiedni konkurs i po kliknięciu w niego postepujcie zgodnie z dalszymi instrukcjami. 

Jak dowiem się, że zdjęcie mojego dziecka wygrało?
Zwycięskie zdjęcie pokazujemy na antenie na koniec programu, konktaktujemy się też bezpośrednio ze zwycięzcą i informujemy w jaki sposób odebrać nagrodę.

Czy mogę wysłać kilka zdjęć?
Tak, można wysłać tyle zdjęć, ile ma się ochotę :-) Za każdym razem trzeba jednak wypełnić formularz, czyli wysyłać zdjęcia pojedynczo.

Jeśli macie więcej pytań, kliknijcie w rozmowie z nami na Messengerze przycisk "Moderator", zadajcie pytanie i zaczekajcie na odpowiedź.

Powodzenia!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.