Konkurs

#zostańwdomu, oglądaj 4FUN.TV i zgarniaj kasę!

#zostańwdomu, oglądaj 4FUN.TV i zgarniaj kasę!

fot. materiały własne

Czas trwania:
19.03.2020 - 31.03.2020
(Zakończony)

Mamy nadzieję, że jesteście zdrowi, bezpieczni i nie nudzicie się podczas akcji #zostańwdomu? Większa ilość czasu wolnego spędzonego w domowych pieleszach to szansa na zrobienie mnóstwa ciekawych rzeczy, na które nigdy nie ma czasu czy sił po ciężkim dniu, a także szansa na... wygranie kasy od 4FUN.TV! Brzmi dobrze? No to jedziemy!

Po pracy czy nauce można np. zaangażować się w gry i zabawy, przejrzeć stare zdjęcia, zrobić porządki we wszystkich szufladach, nauczyć się tanecznej choreografii wraz z dziećmi lub młodszym rodzeństwem albo po prostu poleniuchować na całego. Nie może też zabraknąć najlepszej muzyki - odpalcie 4FUN.TV i szalejcie przy największych hitach!

Mamy sposób jak skutecznie umilić Wam czas spędzany w domowym zaciszu - bawcie się razem z nami, bo przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym codziennie do wygrania jest 100 złotych na drobne wydatki! :-)

 

#zostańwdomu z 4FUN.TV - co zrobić, żeby wygrać stówkę?

1. Nagraj filmik, na którym pokażesz nam jak spędzasz swój wolny czas z 4FUN.TV

2. Prześlij go nam w wiadomości na Messengerze 

...i już! :-)

Codziennie nagradzamy najbardziej kreatywne filmiki. 

 

Pamiętajcie!

Przesłany filmik powinien trwać maksymalnie 15 sekund i ważyć do 25 MB.

Napisałeś do nas w Messengerze i nie wiesz gdzie wysłać filmik? Spokojnie, w otwartym okienku z rozmową z 4FUN.TV wejdź w menu główne, a później wybierz sekcję 'konkursy', a zaraz zobaczysz co i jak :-).

Jak #zostańwdomu to tylko z 4FUN.TV - powodzenia!

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj