Konkurs

Lesha Svik - kim jest następca Feduka? Mamy bilety na jego koncert w Warszawie!

Lesha Svik - kim jest następca Feduka? Mamy bilety na jego koncert w Warszawie!

materiały wytwórni

Czas trwania:
27.02.2019 - 01.03.2019
(Zakończony)

Lubicie Feduka i przez całe wakacje nuciliście Rvanie Jiinsy? Mamy dla Was kolejną muzyczną propozycję! Lesha Svik, jeden z najpopularniejszych artystów w Rosji i na Ukrainie przyjeżdża do Polski!

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Leshy Sviku, to najwyższa pora. Lesha Svik to artysta, który ma sporą szansę podbić polski rynek muzyczny – jego nowy kawałek Samolety naprawdę wpada w ucho, a odsłuch utworu ma na YouTubie ponad 30 milionów wyświetleń! Tydzień temu ukazał się też oficjalny klip do kawałka Samolety. W teledysku zobaczycie miłosną historię pomiędzy Leshą a piekną stewardessą. Za reżyserię klipu odpowiada Alexandr Romanov.

Lesha Svik – Samolety: premiera w HOT&Fresh

Już 27 lutego o 18.00 w programie HOT&Fresh premiera nowego klipu Leshy Svika – Samolety. Włączcie tv, a potem weźcie udział w konkursie i wygrajcie zaproszenia na koncert artysty!

Lesha Svik w Warszawie – wygraj bilety

Już 15 marca 2019 Lesha Svik wystąpi w klubie Iskra Pola Mokotowskie w Warszawie. Mamy dla Was podwójne zaproszenia na ten koncert! Wystarczy, że napiszecie pod postem na Instagramie, gdzie chcielibyście polecieć (odlecieć ? ) i dlaczego – najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy, mamy aż 10 podwójnych zaproszeń! I pamiętajcie - nie musicie się za bardzo rozpisywać, napiszcie to, co pierwsze przyjdzie Wam do głowy :) Jeśli chcecie spędzić piąteczek przy super muzie, to musicie wziąć udział w tym konkursie! Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 1.03 do 15.00.

 

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj