Konkurs

Make Up Challenge: zrób piękny makijaż i zgarnij nagrody od Maybelline New York

Make Up Challenge: zrób piękny makijaż i zgarnij nagrody od Maybelline New York

fot. materiały partnera

Czas trwania:
19.05.2021 - 02.06.2021
(Zakończony)

Za nami kolejna odsłona Make Up Challenge, czyli wyjątkowego show dla pasjonatów makijażu, które po raz drugi zorganizowało Maybelline New York. 

Tajne makijażowe triki, cenne wskazówki, gorące trendy i niezliczone inspiracje - to wszystko znajdziecie w kolejnym sezonie Maybelline New York Make Up Challenge. Właśnie zakończył się kolejny sezon bitwy drużyn, który w całości dostępny jest na kanale Maybelline New York w serwisie YouTube

Dwa teamy, w skład których wchodziły popularne influencerki, w czterech odcinkach rywalizowały ze sobą o atrakcyjne makijażowe nagrody. Dziewczyny wykazały się wiedzą na temat kosmetyków, historii ich powstania, jak również jako pierwsze miały okazję przetestować najnowsze produkty Maybelline New York, które od teraz dostępne są m.in. w sieci drogerii Rossman w całej Polsce.

W drużynie East Side wystąpiły Żaklina Ta Dinh, Klaudia Tarka, Klaudia Owczarek i Lena Kociszewska. Z kolei team West Side stworzyły Vanessa Wilczewska, Ola Nowak, Ania Jaroszewska i Weronika Jaguś. 

Wszystkie odcinki zmagań dziewczyn znajdziecie na kanale Maybelline New York w serwisie YouTube, a dla widzów 4FUN.TV przygotowaliśmy wspólnie specjalny konkurs, który znajdziecie pod zdjęciami ⬇️

Zrób szałowy makijaż i zgarnij kosmetyki od Maybelline New York

Poczuj się jak w Make Up Challenge i pochwal się swoimi makijażowymi umiejętnościami! Fotkę w wykonanym przez siebie makijażu wyślij do nas w poniższym formularzu. Do wygrania jest 10 zestawów kosmetyków – oczywiście od Maybelline New York.

1. Wykonaj swój popisowy makijaż – zaszalej z kolorem i podkreśl swoje walory!

2. Zrób sobie selfie/zdjęcie, na którym pokażesz nam swoje dzieło 

3. Odpowiedz na pytanie: co najbardziej lubisz w makijażu i dlaczego jest dla Ciebie ważny?

Najbardziej kreatywne prace wygrywają zestaw kosmetyków od Maybelline New York, w którym znajdziecie tusz do rzęs Maybelline New York Sky High, podkład Maybelline New York Super Stay Active Wear i pomadkę do ust Maybelline New York Super Stay Matt Ink.

Zdjęcie oraz odpowiedź wysyłajcie w formularzu poniżej. Powodzenia!

Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.