Konkurs

OGLĄDAJ 4FUN.TV I ZGARNIJ BILETY NA KONCERT NICKI MINAJ!

OGLĄDAJ 4FUN.TV I ZGARNIJ BILETY NA KONCERT NICKI MINAJ!

fot. materiały własne

Czas trwania:
01.02.2019 - 19.02.2019
(Zakończony)

Już 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie pojawią się Nicki Minaj i Juice WRLD.

To będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych 2019 roku, ponieważ duet po raz pierwszy odwiedzi Polskę, a my z tej okazji rozdajemy podwójne wejściówki na ten koncert!

 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać bilety na koncert Nicki Minaj?

1. OGLĄDAJ CODZIENNIE 4FUN.TV

2. UPOLUJ NA NASZYM FUNBOCIE NICKI MINAJ W TRAKCIE TRWANIA JEJ UTWORU

3. NAPISZ DLACZEGO TO WŁAŚNIE TY POWINIENEŚ BAWIĆ SIĘ NA JEJ KONCERCIE? (KLIK!)

4. ZGARNIJ BILETY I BAW SIĘ NA KONCERCIE NICKI MINAJ I JUICE WRLD!

Proste, prawda? Powodzenia!

 

ZWYCIĘZCY:

1. Grzegorz z Tuczek  (sektor S)

Dlaczego ja? Odpowiedź jest prosta:Nicki w muzyce ma mega wynikiA gdy śpiewa szaleją wszystkie odbiornikiWięc marzyłem aby zdobyć na jej koncert bileciki.Także biletów na koncert potrzebujęWięc już długo na nie polujęChyba jednak nieskuteczny byłem Tak po prostu sie poddałem i ukryłemAż tu nagle wiadomość na 4funtvŻe bilety rozdają Pomyślałem muszę je zdobyć, więc zeszyt musiałem wydobyć. I od razu pisać zacząłem, aby na pytanie konkursowe odpowiedzieć. Wiec piszę ten wiersz do was, bo od poszukiwań już konam. A nicki po prostu kocham. Wielką nadzieję w sercu trzymam, że bilety wygram i na koncercie od porwania Nicki się powstrzymam.Poza tym Nicki jest królowa rapu ("I'm the Queen of rap, Young Ariana Run pop" Side to side- Nicki Minaj), dzięki której też zakochałem się w tym gatunku.Niektórzy uważają ją za wulgarną, dla mnie jest po prostu odważną i silną kobietą, dzięki której stałem się bardziej pewny siebie, przez jej piosenki, jej sposób bycia i podejście do świata...Nicki w muzyce ma, także szerokie horyzonty (oraz biodra, które nie są az takie złe ), tzn. Zaśpiewa tak dobrze rap, jak i pop, czy nawet hip-hop.Ona jest cudowna, także mam nadzieję że uda mi się wygrać te bilety, abym mógł ujrzeć ją na żywo i zabrać ze sobą na koncert jeszcze znajomą.

2. Maciej z Dobrego Miasta (Golden Circle)

Uwielbiam Nicki Minaj! Słucham jej od kiedy skończyłem 10 lat. Jej piosenki są świetne, od kiedy pierwszy raz ją usłyszałem jej umiejętności z każdą piosenką są coraz lepsze. Jest bardzo inteligentna, a gra słów, której używa w swoich rapach powoduje, że nie tylko słucham jej piosenek, ale jednocześnie myślę nad znaczeniem jej tekstów, zarówno dosłownym jak i dobrze przez nią ukrytym. W piosence Light my Body Up, którą wydała z Davidem Guetta mówi: "got bars for years" - zdecydowanie się nie myliła mówiąc to. W branży show biznesu jest już ponad dekadę, śmiało można więc ją nazwać królową rapu. Podczas jej kariery wiele raperek wkroczyło na ścieżkę sławy, jednak to o Nicki wciąż się mówi. Wybudowała swoje królestwo. Jej najnowsza płyta nazywa się "Queen" idealnie oddaje ona to, kim jest Nicki i czym jest jej twórczość. Swoje teksty zawsze pisze samodzielnie, a w zeszłym tygodniu wydała dwa freestyle, które dobrze to ilustrują. Chciałbym wybrać się na jej koncert z osobą towarzyszącą, ponieważ nigdy nie byłem na żadnym koncercie (moje kieszonkowe mi na to nie powala). Gdybym mógł pojechać na jakikolwiek koncert bez dwóch zdań byłby to koncert Nicki. Z chęcią posłuchałbym kawałków z jej najnowszej płyty na żywo, a szczególnie "Barbie Dreams", "Good Form" i "LLC" są to moim zdaniem jedne z najlepszych kawałków jakie wydała. Oczywiście nie mogą zostać pominięte jej największe hity, z których znamy Nicki - "Anaconda", "Starships" i "Super Bass" to kawałki must have na jej koncercie. Nie zapominajmy też o jej wersie z "Monster", który bez zastanowienia mogę nazwać najlepszym wersem kiedykolwiek napisanym, zmiażdżyła nim wszystkich raperów na tym kawałku, z resztą każda piosenka, w której rapuje Nicki - staje się jej piosenką. Podsumowując, liczę na to, że 24 lutego będę w Łódzkiej Atlas Arenie, bo mam już dość siedzenia w ruderze jaką jest Dobre Miasto i wreszcie usłyszeć na żywo Królową Rapu.

3. Gabriela z Parchowa (sektor VIP)

Kiedy Nicki pupą trzęsie cała sala w niezlym densie,Nicki porywa, Nicki uwodzi, chcialabym bardzo byc na koncercie w Łodzi!bowiem do piosenek Minaj bawie sie od smarkapowinna zobaczyc co to tanca dobra marka! Chcialabym wspolnie pobawic sie z bratem, zeby pokazac jak moj taniec trzesie calym swiatem!Zatem zaloga 4fun nie zastanawiajcie sie nad nikim bo to ja jestem stworzona zeby pojsc na koncert Nicki!

 

PRACE ZGŁOSZONE DO KONKURSU 

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.