Konkurs

Wygraj bilety na film 'Skandal.Ewenement Molesty'!

Wygraj bilety na film 'Skandal.Ewenement Molesty'!

Best Film

Czas trwania:
29.09.2020 - 06.10.2020
(Zakończony)

Przenieśmy się w czasie do 1996 roku, gry kilku gości w kapturach, na ławce w parku rozpoczęli pewną erę. Erę polskiego HIP-HOP-u. To film nie tylko o przełomowej płycie, która zmianiła muzyczną rzeczywistość, ale i o tym jaka jeszcze nie tak dawno była Polska.

Kochamy wszystko co kreci sie wokół mozycznych klimatówj, dlatego z przyjemnością, wspólnie z dystrybutorem wchodzącego właśnie na ekrany kin filmu SKANDAL. EWENEMENT MOLESTY, przygotowaliśmy konkurs. Do zgarnięcia są podwójne wejściówki na ten film w wielu polskich miastach.

Co zrobić żeby zgarnąć kody upoważniające do wejścia na seans? Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

Jaki gatunek filmowy lubisz najbardziej i dlaczego?


Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na film „Skandal. Ewenement Molesty”. Zwycięzcom zostaną drogą e-mailową przesłane kody, wymienialne na bilety w kasach kin sieci Cinema City w takich miastach jak Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Kody będą ważne wyłącznie w dniach 5-8.10.2020 r. 

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.