Konkurs

Wygraj oficjalny przewodnik i dziennik bojowy FORTNITE!

Wygraj oficjalny przewodnik i dziennik bojowy FORTNITE!
Czas trwania:
11.06.2019 - 18.06.2019
(Zakończony)

Pierwsze oficjalne książki do „Fortnite Battle Royale” wydawnictwa Insignis już w księgarniach! Jeśli jeszcze ich nie macie to się idealnie składa. Jeszcze ciepłe pojawiły się u nas w redakcji i chętnie ja Wam oddamy! - KONKURS!

Gra Fortnite Battle Royale ze studia Epic Games to swoisty fenomen – sięgnęło po nią już ponad ćwierć miliarda graczy!

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem tym przebojem, wydawcy przygotowali dla fanów nie lada gratkę – oficjalne materiały dodatkowe do gry.

Będą to liczne i zróżnicowane książki: od podręczników oraz przewodników podpowiadających, jak planować rozgrywki, i tych o rysowaniu postaci z Fortnite; przez notatniki, w których można spisywać łupy; po przydatne na co dzień kalendarze i dzienniki. Wszystkich tych pomocnych w grze materiałów można wypatrywać w ciągu trzech najbliższych lat.

W Polsce opublikuje je wydawnictwo Insignis Media. Jako pierwsze z tej niezbędnej dla każdego gracza serii ukażą się: Fortnite. Oficjalny dziennik bojowy i Fortnite. Oficjalny przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale.

Nie ma jednego dobrego sposobu na wypełnienie misji i zwycięstwo. Dlatego też Fortnite. Oficjalny dziennik bojowy będzie dowodem na wykreowanie własnej, wyjątkowej drogi do zwycięstwa: można biegać po mapie, starając się zabić wszystkich napotkanych graczy, ale można się też schować w jednym z domów i modlić, by nikt inny tu nie trafił. Na gracza ciągle czekają niespodzianki, więc warto być na bieżąco z postępami w grze. Dziennik bojowy przyda się wam do katalogowania zebranych po drodze łupów, śledzenia codziennych statystyk oraz taktyk i przede wszystkim uwiecznienia heroicznych bitew. Dzięki niemu będziecie mogli śledzić rozwój umiejętności, zaprojektować stroje czy bronie i zaplanować ruchy w kolejnych rozgrywkach.

W Fortnite. Oficjalnym przewodniku. Jak przetrwać Battle Royale znajdziecie wszystkie ważne informacje o grze: wskazówki i triki dotyczące zarówno podstawowych zasad rozgrywki, jak i bardziej zaawansowanych manewrów. To kompendium wiedzy o tym, jak dominować w Battle Royale: są tu informacje pozwalające na dogłębne poznanie rozmaitych zakątków wyspy – miejsc, w których można zgarnąć cenne łupy, ale też porady dotyczące uzbrojenia oraz niezwykle przydatnych w grze taktyk zespołowych, a także sprytne sposoby wykorzystania burzy na swoją korzyść czy skuteczne metody wtapiania się w otoczenie. Krótko mówiąc: Fortnite. Oficjalny przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale to zbiór pomysłowych taktyk przetrwania, dzięki któremu dowiecie się, jak walczyć lepiej i mądrzej.

Jeśli chcecie zgarnąć zestawy obu książek, wypełnijcie formularz konkursowy i odpowiedzcie na pytanie:

Które ustawienia sterowania w Fortnite są Twoim zdaniem najlepsze i dlaczego? Bojowy Pro, Budowniczy Pro czy Szybkie Budowanie?

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawami książek.

Do dzieła!

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj