Konkurs

Wygraj PREZENT MARZEŃ na święta!

Wygraj PREZENT MARZEŃ na święta!

4FUN.TV

Czas trwania:
05.12.2022 - 23.12.2022
(Zakończony)

Pamiętacie swój najgorszy prezent świąteczny? Jeśli nie chcecie znowu wręczyć komuś nietrafionego podarunku, albo sami kiedyś taki dostaliście – 4FUN.TV pędzi na ratunek. Wspólnie z prezentmarzeń.com przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są niesamowite BOXY pełne prezentowych emocji.

NAGRODY ROZDAJEMY CODZIENNIE!

 

Każdy znajdzie cos dla siebie, a jest w czym wybierać!

  • Box ZAJAWKA to zbiór starannie wyselekcjonowanych atrakcji z różnych dziedzin. Lubisz spędzać czas aktywnie, interesujesz się motoryzacją, a może chcesz rozwinąć swoje zdolności w wybranej dziedzinie sportu lub sztuki kulinarnej? W boxie Zajawka, oprócz warsztatów i kursów, znajdziesz też ciekawe sposoby na relaks i odpoczynek. Wybierz jedną z atrakcji dostępnych w pakiecie i złap zajawkę na nowe doświadczenie.
  • Box CZAS WE DWOJE to pakiet emocjonujących atrakcji i przeżyć, które zrealizujesz wspólnie z bliską osobą. Znajdziesz w nim propozycje z różnych dziedzin, które pozwolą Wam spędzić niezapomniany czas we dwoje. Romantyczna kolacja, lekcja tańca, wieczór w teatrze, a może wspinaczka lub paintball? Wybierzcie jedną atrakcję, która najlepiej odpowiada Waszym potrzebom i wspólnie przeżyjcie niezapomnianą przygodę.
  • Box KOBIECE PASJE to pakiet emocjonujących przeżyć stworzony specjalnie dla kobiet. Znajdziesz w nim szeroki wachlarz atrakcji z różnych dziedzin, w tym m.in. relaksujące masaże, degustację win czy pełen adrenaliny dream jump. Dzięki bogatej różnorodności oferty, box stwarza nieograniczone możliwości spełniania marzeń. Wybierz jedną z atrakcji dostępnych w pakiecie i realizuj swoje kobiece pasje.
  • Box MĘSKI ŚWIAT to zestaw starannie wyselekcjonowanych atrakcji, wśród których każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Pakiet kryje w sobie szeroki wachlarz aktywności z różnych dziedzin. Do Ciebie należy decyzja, którą z nich zrealizujesz. Ekstremalne strzelanie, jazda za kierownicą sportowego samochodu, a może lot szybowcem? Wybierz jedną z atrakcji i odkryj męski świat niezapomnianych emocji.
  • Box POCZUJ ADRENALINĘ to pakiet atrakcji, stworzony z myślą o miłośnikach sportów ekstremalnych. Znajdziesz w nim atrakcje realizowane zarówno na ziemi, w wodzie, jak i w powietrzu, dzięki czemu z łatwością wybierzesz coś dla siebie. Skok ze spadochronem, lot balonem czy jazdy samochodami to tylko przykłady atrakcji w pakiecie. Wybierz jedną z nich i poczuj adrenalinę, jakiej nie zaznasz nigdzie indziej.
  • Box RYK SILNIKA to starannie wyselekcjonowany pakiet motoryzacyjnych atrakcji pełnych niezapomnianych emocji. Od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz! Sportowa jazda po torze wyścigowym czy wymagająca przejażdżka samochodem terenowym? Wybierz jedną jazdę spośród dostępnych w pakiecie i przeżyj prawdziwą motoryzacyjną przygodę, w której ryk silnika jest niczym najpiękniejsza melodia.
  • Box WSPÓLNE CHWILE to starannie wybrany pakiet przeżyć, które możesz dzielić z bliską osobą. Box zawiera zestaw atrakcji, spośród których każda para znajdzie coś dla siebie. Romantyczna kolacja, wspólny masaż, a może skok na bungee lub strzelanie na strzelnicy? To tylko kilka z opcji, jakie kryją się w pudełku. Wybierzcie jedną atrakcję spośród dostępnych w pakiecie i spędźcie niezapomniane wspólne chwile.

Jak wygrać Prezent Marzeń?

W formularzu zgłoszeniowym prześlijcie nam zdjęcie Waszym zdaniem najgorszego świątecznego prezentu ever. Najciekawsze nagrodzimy super boxami z oferty prezentmarzeń.com! Żeby w tym roku Wasz prezent był trafiony w dziesiątkę!

Nie zapomnijcie w formularzu zgłoszeniowym zaznaczyć jaki BOX chcecie wygrać :)

No i codziennie sprawdzajcie pocztę, równiez formularz spam. Każdego dnia macie szansę na wygraną! 

Powodzenia i czekamy na zdjęcia ;)

Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.