Konkurs

AKCJA REGENERACJA! Wygraj weekend dla ekipy w Studio Sante Uzdrowisko Miejskie

AKCJA REGENERACJA! Wygraj weekend dla ekipy w Studio Sante Uzdrowisko Miejskie
Czas trwania:
26.03.2024 - 19.04.2024
(Zakończony)

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to jedyne takie miejsce na mapie Warszawy. Zostało stworzone dla osób, które potrzebują relaksu i odprężenia bez wyjeżdżania z miasta, a relaks to to, co w 4FUN.TV lubimy najbardziej!Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać weekendową regenerację w Studio Sante Uzdrowisko Miejskie - nie tylko dla siebie, ale dla całej ekipy! Do zgarnięcia jest weekendowa Akcja Regeneracja, czyli pobyt dla 4 osób w Hotelu Sante****, w skład którego wchodzą noclegi od piątku do niedzieli razem z pysznymi śniadaniami w Restauracji Sante, nieograniczony dostep do strefy SPA oraz pakiet zabiegów: rytuał pielęgnacyjny hammam, masaż misami tybetańskimi. Skorzystacie również z platformy Sonix - dzięki której zapomnicie o długich treningach aerobowych.

Dodatkowo 10 zgłoszeń nagrodzimy podwójnymi voucherami uprawniającymi do całodziennego wejścia do Studio Sante i korzystania ze strefy pierwszego w Europie wodorowego SPA.


 

Jak wygrać weekend w Studio Sante dla całej ekipy?

 

Co zrobić, żeby zgarnąć nagrody? To bardzo proste! Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy i w kreatywny sposób odpowiedzcie na pytanie konkursowe. Nagrodzimy najlepsze zgłoszenia! Pytanie brzmi:

Kogo zabrałbyś na regenerację w Studio Sante Uzdrowisko Miejskie i dlaczego?
 

ZGŁOŚ USTERKĘ: [email protected]

 

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy i pierwsze wodorowe SPA w Europie z najnowocześniejszą metodą oczyszczania wody basenowej. Jeżeli potrzebujesz relaksu i odprężenia bez wyjeżdżania z miasta, odwiedź Studio Sante i odkryj strefę basenów i saun. Skorzystaj z basenu rekreacyjnego, odpocznij podczas relaksującej kąpieli w jacuzzi krzemowym lub wodorowym.

Beauty - strefa zabiegów

Zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało, masaże i rytuały SPA to sposób na doskonałą pielęgnację ciała i ukojenie umysłu. W Studio Sante SPA Warszawa świadczone są ekskluzywne usługi na światowym poziomie – to gwarancja natychmiastowych efektów odmładzających i upiększających, głębokiego relaksu i odprężenia. Wykwalifikowani terapeuci i kosmetolodzy Studio Sante zadbają o Twoją urodę, dobierając zabiegi odpowiednie dla Twojej skóry, wieku, płci, stanu zdrowia i samopoczucia.

Restauracja

Restauracja Sante to unikatowy koncept restauracji całodziennej, dzięki czemu możesz tam przyjemnie spędzić czas zarówno podczas spotkań biznesowych w porze lunchu, jak i kolacji z najbliższymi. W godz. 11.45 – 16.00 (pn. - pt.) restauracja serwuje lunch w formie bufetu, a wieczorem oraz w weekendy na autorskie dania szefa kuchni „à la carte”. To nowe miejsce na mapie warszawskiej Pragi, które na pewno docenią osoby odwiedzające Studio Sante oraz okoliczni mieszkańcy.

Hotel Sante

Hotel Sante położony jest na warszawskiej Pradze – niegdyś zapomnianej, a w ostatnich latach odzyskującej swój dawny blask. Powstaje tu coraz więcej miejsc związanych z kulturą i biznesem. Na Pradze odwiedzisz liczne galerie sztuki, muzea i klimatyczne kawiarnie. To świetna baza wypadowa do zwiedzania warszawskich atrakcji.
 

Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.