Konkurs

Wygraj wyjazd na YOUNG STARS CAMP!

Wygraj wyjazd na YOUNG STARS CAMP!

fot. materiały własne

Czas trwania:
02.12.2019 - 29.12.2019
(Zakończony)

Jeżeli uwielbiacie tańczyć i śpiewać przy hitach Young Stars to idealnie się składa, bo już teraz możecie pojechać na zimowy obóz, gdzie będą na Was czekać niesamowite atrakcje i Wasi idole - twórcy Young Stars tacy jak Bartek Kaszuba, Sylwia Lipka, Weronika Juszczak i wielu innych.

Czym różni się Young Stars od Way to Young Stars?
Young Stars Camp to kilkudniowy obóz, na którym spotkacie ludzi podobnych do siebie – którzy uwielbiają twórców Young Stars i oczywiście muzykę.  Zabawa wśród znanych idoli i niesamowita atmosfera to wszystko czego nie zabraknie na takim wyjeździe!

Natomiast Way to Young Stars to obóz, na którym możecie uczyć się tańca i wokalu od najlepszych! Zwycięzca otrzyma szansę na spełnienie muzycznych marzeń - jeśli planujecie muzyczną karierę, to ten obóz jest dla Was 

Do zgarnięcia macie łącznie 10 miejsc na dwa typy obozów:

- od 02.12. do 08.12. mamy 4 niezależne miejsca na obóz Way to Young Stars (2 miejsca na termin 18-24.01 i 2 miejsca na termin 8-14.02)

- od 09.12. do 29.12 mamy 6 niezależnych miejsc na obóz Young Stars Camp (2 miejsca na 11-17.01, 2 miejsca na termin 25-31.01 i 2 miejsca na termin 15-21.02)

 

Jak wygrać miejscówkę na turnus i bawić się jak nigdy w życiu? 


1. Oglądajcie program Chcesz Masz na antenie 4FUN.TV od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 oraz w weekendy o 11:00, 

2. Upolujcie klip artysty Young Stars, 

3. W trakcie trwania utworu artysty Young Stars napiszcie do naszego FunBota na Facebooku wiadomość prywatną, w której kreatywnie odpowiedzcie na pytanie:

dlaczego chcielibyście jechać na Young Stars Camp? ? 

WEŹCIE UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJCIE WYJAZD NA OBÓZ YOUNG STARS CAMP!

 

P.S. Zgodnie z regulaminem obozu, by wygrana osoba mogła wziąć udział w Young Stars Camp musi mieć między 11 (ukończone) a 18 lat, a dodatkowo nie może być to osoba chora przewlekle, z potrzebą stałego nadzoru lekarskiego lub specjalnego podawania leków czy niepełnosprawna.

Powodzenia! 
 

 

ZWYCIĘZCY WAY TO YOUNG STARS:

1. Klaudia z Mrągowa 

2. Sandra z Janowca Wielkopolskiego

3. Ola z Mławy

4. Zuzanna z Berlina

 

ZWYCIĘZCY YOUNG STARS CAMP:

5. Amelia z Kalisza

6. Małgorzata z Lubania

7. Nadia z Oborników

8. Ola z Lublina 

9. Ania z Lubanic

10. Julia z Gorzowa Wielkopolskiego

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.