Konkurs

Wygraj zestaw oficjalnych książek Fortnite!

Wygraj zestaw oficjalnych książek Fortnite!

Materiały własne

Czas trwania:
11.12.2019 - 18.12.2019
(Zakończony)

Mamy coś mega, dla fanów Fortnite! Przygotowaliśmy konkurs, a w nim do wygrania nie jeden, nie dwa, a trzy oficjalne przewodniki Fortnite i kalendarz na 2020 rok!

Oficjalny przewodnik Fortnite: Stroje

Ta edycja kolekcjonerska jest źródłem wiedzy o strojach i akcesoriach Fortnite’a z sezonów 1–7. Przedstawione są według zestawów. Od zabawnych i bajecznych po budzące respekt i przerażające – każdy znajdzie tu strój dla siebie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Dziką Kartę, Taryfiarę, Mistrza Rzucania Mięsem czy Motocyklistę!

Stroje od podszewki - poznaj historie stojące za poszczególnymi strojami i zobacz ekskluzywne grafiki koncepcyjne Fortnite od Epic Games.

Oficjalny przewodnik Fortnite: Jak rysować
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak narysować ulubione stroje, pojazdy i broń z Fortnite’a? Z tej oficjalnej publikacji Epic Games nauczysz się rysować dziesiątki kultowych strojów, broni, materiałów budowlanych i pojazdów, które znasz i lubisz dzięki grze Fortnite.

W środku:
• najbardziej odjazdowe pojazdy w grze
• 16 kultowych strojów
• 8 budzących respekt broni
• przewodnik po rysowaniu
• okiem rysownika.

Fortnite. Oficjalny kalendarz 2020

Pokaż jak bardzo kochasz grę Fortnite, która przebojem podbiła świat. Zawieść na swojej ścianie ten starannie wykonany kalendarz, w którym znajdziesz niesamowite grafiki z Twoimi ulubionymi skórkami, takimi jak Kruk, Strażnik Miłości czy Piżamka.

Kalendarz Fortnite 2020 to obowiązkowe wyposażenie dla każdego fana FORTNITE, który chce być jeszcze lepiej zorganizowany.

Fortnite. Oficjalny przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale
Dominuj w Battle Royale - od podstawowych zasad rozgrywki po bardziej zaawansowane manewry: w tym podręczniku omówiliśmy wszystko – rozmaite wskazówki i triki – czego potrzebujesz, by zwycięsko dobrnąć do końca rundy.

Poznaj liczne zakątki wyspy, szeroką gamę uzbrojenia, przydatne w walce sztuczki, zasady wznoszenia budowli, taktyki zespołowe i wiele więcej niezbędnych instrukcji.

Co zrobić, żeby wygrać taki zestaw?

Wypełnij poniższy formularz i odpowiedz na proste pytanie. Który strój z gry Fortnite lubisz najbardziej i dlaczego? 

Do dzieła! :)

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.