Konkurs

Pokaż poranne kukkuurykkuuu Twojego dziecka!

Pokaż poranne kukkuurykkuuu Twojego dziecka!

Materiały własne

Czas trwania:
30.04.2021 - 16.05.2021

Chcesz żeby Twoja pociecha zgarnęła zestaw LEGO i wystąpiła w teledysku? Pokaż poranne kukkuurykkuuu Twojego dziecka - zapiej z radości o świcie! :)

Budzimy się z 4FUN KIDS >>

Weź udział w konkursie i pokaż wszystkim jak Twoje dziecko robi poranne KUUKKUUURYYYYKU!! Wszak poranek to najlepsza częśc dnia - jesteśmy wtedy wypoczęci i pełni energii, a to świetna okazja, żeby pokazać jak Wasze pociechy witają z radością nowy dzień. 

Jak wziąć udział w konkursie?

Nagraj filmik na którym Twoje dziecko:

1) Pokaże swoje poranne KUKKURYKUUU!
2) Przedstawi się i powie ile ma lat
3) Pozdrowi widzów 4FUN KIDS lub powie „BUDZIMY SIĘ Z 4FUN KIDS"

Ze wszystkich poprawnie nadesłanych filmów stworzymy teledysk, który wyemitujemy w telewizji i umieścimy na naszym kanale na YouTubie.

Dodatkowo najciekawsze prezentacje wyemitujemy w całości na naszej antenie, a dla dziesięciu najlepszych mamy klocki LEGO.

Nagrody do zgarnięcia:

LEGO DUPLO – Urodzinowy pociąg Miki i Minnie
Lego Friends – Karetka weterynaryjna
Lego City – Łódź podwodna badaczy oceanu

Obserwujcie antenę 4FUN KIDS i szukajcie Waszych pociech, bo część filmików będziemy emitowac jeszcze przed zakończeniem konkursu!

Ważne!

W teledysku znajdą się wszyscy, których zgłoszenie zostało poprawnie przesłane. Wasze zgłoszenia powinny nie przekraczać 15 sekund, być zgodne z regulaminem, być plikiem wideo (np. mp4) i nie przekraczać 70 MB.


Pamiętajcie, że DZIECIAKI RZĄDZĄ W 4FUN KIDS! To pasmo możecie oglądać codziennie o 17:00.

Nie zapominajcie też o specjalnie stworzonych pasmach dla Waszych najmłodszych takich jak JESTEM GWIAZDĄ 4FUN KIDS - codziennie o 11:00, a w weekendy o 9:00 wyświetlimy wszystkie zdjęcia Waszych maluchów, które nadeślecie, a najlepsze foty mają szansę na nagrody!

Możecie też oglądać dzieła sztuki Waszych dzieci w paśmie RYSUJEMY Z 4FUN KIDS codziennie o 15:00 albo świętować razem z nami urodziny wysyłając zdjęcie solenizanta w dniu jego święta - foty jubilatów pojawiają się codziennie w paśmie URODZINY W 4FUN KIDS o 18:00.

 

Wybierz plik
Nie wybrano pliku...

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.