Konkurs

OGLĄDAJ K-POP NON STOP I ZGARNIAJ NAGRODY!

OGLĄDAJ K-POP NON STOP I ZGARNIAJ NAGRODY!

fot. materiały własne

Czas trwania:
14.04.2019 - 30.06.2019
(Zakończony)

BTS i EXO to bez wątpienia jedne z najlepszych zespołów muzyki koreańskiej na świecie! Jeżeli znacie taki hity jak No more dream czy MAMA to jesteście prawdziwymi fanami tych zespołów, dlatego nie możecie przegapić konkursu gdzie możecie zgarnąć ich płyty i czapki!
 

Do zgarnięcia:

- lightstick BTS

- album EXO Don't Mess UP My Tempo i czapka z daszkiem zespołu BTS
 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na pytanie: Jaką chciałbyś zajmować pozycję w k-popowym zespole?


Co tydzień dajemy inne pytanie!

KIEDY MOŻECIE OGLĄDAĆ K-POP NON STOP W 4FUN.TV?

Premiera: niedziela - godzina 09:00,

wtorek - godzina 23:00,

czwartek - godzina 13:00.

 

ZWYCIĘZCY:

PŁYTY BTS/EXO I CZAPKA BTS

1. Jagoda z Barcina 

2. Weronika z Stobierna 

3. Aleksandra z Lublina 

4. Alicja z Grajewa

5. Anna z Łodzi

6. Justyna z Krakowa

7. Katarzyna z Częstochowy

8. Emilia z Gliwic

9. Paulina z Gdyni 

10. Agata z Wejherowa 

 

BILETY NA KONCERT ERICA NAMA

1. Dominika z Jastrzębia Zdrój 

2. Ewelina z Wrocławia

3. Patrycja z Blachowni 

4. Michalina z Wrocławia

5. Julia z Jastrzębia Zdrój

6. Nikola z Grodziska Mazowieckiego 

7. Karolina z Warszawy

8. Paulina z okolic Szczecinka

 

 

Zobacz też
Komentarze: 22
Aby dodać komentarz Zaloguj
 • BTS powinni przylecieć do Polski a nie że nasz kraj oni omijają bo 1D oni byli w roku 2015 a bez ich u nas nie było a grupa bts trzymali naszom flagę każdy fanki i fan bts cieli żeby bts przylecieli do naszego kraju: hashtag #BTS2019PL na pisałać na Twitterze ten #BTS2019PL i ich oznaczyć żeby to widzieli że onas nie zapomnieli o naszym kraju
  3 lata temu
 • Natalia
  Moim ulubionym zespołem jest BTS. Interesuje się kpopem niedługo, bo zaledwie od 5 miesięcy. Nie wiedziałam ze on tak wciąga. Najbardziej podoba mi sie relacja między idolami i ich fanami np na fan meetingach idole robią wszystko aby porozmawiać jak najdłużej z fanami. Bardzo cieszą się z tego co dostaną od nich. Czasami wzruszaja się na koncertach, to wszystko przez to, ze nie mogą uwierzyć że doszli tak daleko. Podoba mi się również to że śpiewają tylko urywki po angielsku, a resztę po koreańsku. Przez to wiele osób coraz bardziej interesuje się kultura koreańską i językiem. Inne gwiazdy kpopu również wspierają inna zespoły i cieszą się ich szczęściem. Członkowie BTS wpłacają też datki na różne organizacje charytatywne. Większość ich piosenek ma bardzo dobry przekaz. Na przykład "House of cards" opowiada o tym ze związek może rozpaść się jak domek z kard. Do kpopu przyciągnęły mnie również ciekawei trudne choreografię, które az chce się powtarzać. Mam nadzieję że któregoś dnia BTS przyleci do Polski. Annyeong!
  3 lata temu
 • Moim ulubionym zespołem kpopowym jest stuprocentowo BTS. Sam kpop poznałam dość niedawno, bo zaledwie 7 miesięcy temu i pierwszą piosenką jaką poznałam był właśnie "IDOL" od BTS. Poznałam ją w prawdzie przypadkiem, bo pojawiła mi się w polecanych na YouTube i zaciekawiła mnie, i tak się złożyło, że ta piosenka tak na dzień dobry porwała moje serce. W sumie trudno mi stwierdzić za co kocham ten zespół, bo chyba nie ma jednego powodu... Lecz na pewno uwielbiam ich za muzykę jaką tworzą, bo kocham ich wszystkie piosenki, bez wyjątku. Zazwyczaj też udziela mi się ich dobry humor jak oglądam filmiki z nimi czy chociażby Live'y z koncertów. Ich teledyski to jest złoto, według mnie to słowo opisuje ich i ich twórczość znakomicie. Ostatnio też uświadomiłam sobie jak moje życie było monotonne i nudne bez kpopu, bo dzięki niemu mam na co czekać, np. na chociażby albumy czy comebacki. Ta siódemka zachwyciła mnie do tego stopnia, że te piosenki nie nudzą mi się po tygodniu, jak to zazwyczaj bywało. Zapewne dlatego, że te piosenki są, jak dla mnie, wyjątkowe, oryginalne. Trudno zapomnieć mi o nich jak je usłyszę. Dzięki nim odkryłam też swoją pasję do tańca, choreografię do ich piosenek były pierwszymi, które po pierwsze nauczyłam się z własnej woli i tymi, w których naukę włożyłam całe moje serce. W moim pokoju BTS też gości w wersji 25 plakatów i albumu, parunastu przypinek oraz torby. Tak krótko i zwięźle, kocham ten zespół całym sercem po prostu za wszystko.
  3 lata temu
 • Karina
  Moim ulubionym zespołem jest BTS, jestem ARMY od 2017 roku. Ten zespół nie zostawia siebie w potrzebie pomagają sobie nawzajem. Moją motywacja jest ich muzyka, i pomaganie im. Moim marzeniem jest spotkanie ich na koncercie. Jestem bardzo dumna że jestem ARMY, i pewnie każda ARMY tez uważa tak jak ja że jestem dumna z nich.
  3 lata temu
 • Dominika
  Moim ulubionym K-Popowym zespołem jest BTS. Jestem ARMY od bodajże od 2017 roku. Na początku nienawidziłam tej muzyki. Po odsłuchaniu DNA stwierdziłam co innego. Gdy wkręciłam się w ten świat, oszalałam na tym punkcie. Za znając od BTS, gdy poznałam ich albumy, to jacy są i to co robią dla nas, aż się wzruszyłam. Byłam dziewczyną która nieakceptowała siebie. Miałam kompleksy, jednym słowem nienawidziłam siebie. Wszystko mnie smuciło, nie chciałam z nikim rozmawiać. Po przetłumaczeniu piosenek, wywiadów, rozmów itd. zaczęłam się zmieniać. Zaczęłam kochać siebie. Wszyscy mnie do tego namawiali ale i tak nie mogłam siebie pokochać. Dopiero oni pokazali mi, że najważniejsze jest to, żeby pokochać siebie. To dzięki nim uwierzyłam w siebie. I co najważniejsze, pokochałam siebie. Poza tym, że pomogli mi bardzo w życiu, to te wszystkie choreografie, głosy i stylizacje były tak piękne, że nie dało się nie wejść w ten fandomu i w świat K-popu. Podsumowując, BTS dało mi życie, którego nie miałam. Życie mi się bardzo zmieniło dzięki nim.
  3 lata temu
 • Julia
  Moim ulubionym K-popowym zespołem jest BTS. Jestem ARMY od 2018 (październik) i na początku nie wiedziałam, jak mocno może taka koreańska muzyka działać na ludzi, ale po kilku tygodniach doszło to do mnie, jak się myliłam. Teraz sama jestem w świecie kpopu i nie zamierzam zbyt szybko odchodzić. W pierwszej kolejności polubiłam i bardzo pokochałam BTS za ich wielką miłość do swojego fandomui siebie nawzajem. Jestem naprawdę dumna z nich, a także mega z naszego fandomu, ponieważ na grupce polskiej oczywiście, ARMYs są bardzo miłe i przyjacielskie. Jesteś nowy w kpopie, a one z otwartymi rękami ciebie przyjmują i opowiadają mniej więcej o co chodzi, pytanie, na które nie znasz odpowiedzi od razu jest ci jasne. BTS jest to zespół bardzo ze sobą zżyty. Chciałam także podkreślić, że BTS zadebiutowali w moje urodzinki i przez to ich uwielbiam coraz bardziej. Kiedy oni będą świętować urodzinki zespołu to ja wraz z nimi moje urodziny. Bardzo mi się podoba panująca w zespole równość, każdy jest równy i nie ma takiego czegoś, że któryś jest lepszy, a któryś gorszy. Lubie ich muzykę bo śpiewają to co czują i nie udawają osób, którymi nie są. Moim marzeniem jest zobaczyć na żywo mój kochany zespół, jakim jest BTS <3 2 dni temu wyszedł ich nowy album ( Persona ) bardzo się ucieszyłam, ponieważ to był mój pierwszy raz kiedy mogłam cieszyć się wraz z resztą fandomu na album BTS. Piosenka z Halsey zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, taniec i strój. Nie wspomiałam jeszcze, że moim jednym z kilku powodów, dla których postanowiłam wgłębić się w ten przepiękny świat były choreografie zespołów, a najbardziej urzekły mnie tańce w BTS. Mają 7 wspaniałych tancerzy, jedni lepiej tańczą, a drudzy gorzej są na tyle zgrani, że tego na MV nie widać, może to zasługa kilkunastu godzin trenowania. Jestem naprawdę bardzo dumna z nas i z BTS, że umieliśmy wesprzeć naszych IDOLI w tym okresie, aby nabić im mnóstwo wyświetleń pod Boy With Luv <3 Udało nam się w 48 godzin nabić im 112 mln. Jestem mega szczęśliwa. Mam nadzieję, że chłopcom nigdy do głowy nie strzeli sława. <3 Najbardziej czego żałuję w moim życiu, to tego, że wcześniej nie zaczęłam słuchać KPOPU. Kiedyś myślałam, że niepotrzebne i zaśmiecające jest trzyma albumów zespołów w domu, ale teraz myślenie się zmieniło i nawet chciałam kupić w tym roku pre-order MOTS, ale pieniędzy nie było :) Doszłam do wniosku, że kupowanie albumów pomaga chłopcom <3 Mojego uczucia do KPOPU i BTS <3 nie da się opisać w kilku zdaniach, ale mam nadzieję, że w miarę moich możliwości mi się udało. <3 <3
  3 lata temu
 • Aleksandra
  Moim ulubionym zespołem jest BTS. Uwielbiam ten zespół, ponieważ chłopaki mają w sobie coś, co mnie do nich przyciąga. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się być przez bardzo długi czas fanką jednego zespołu a przy BTS to się zmieniło. Zespół tworzy ciekawe i fajne piosenki a ich koncerty są interesujące. Widać wtedy jak chłopaki ciężko pracują aby wszystko było doskonale. Doceniam ich wytrwałość i zaangażowanie w to co robią. Kiedy mają ciężkie chwile nie poddają się a podnoszą głowy do góry i idą dalej. Pokazują jacy są silni i dają przykład innym ludziom. Dzięki BTS wiem, że nie wolno się podawać i warto spełniać swoje marzenia. Pamiętam jak zaczynali swoją karierę i nie mieli nic a teraz są światowym zespołem, który tworzy swoją historię w kpopie. Podsumowując to właśnie BTS jest i będzie moim ulubionym zespołem❤.Patrząc na nich widzę nie tylko idoli, ale grupę przyjaciół, którzy wspierają się, kłócą, cieszą i płaczą razem. I choć nie zawsze są obok siebie, nie zawsze występują razem, ale widać więź jaka ich łączy.
  3 lata temu
 • Joanna
  Moim ulubionym zespołem jest Super Junior. Patrząc na nich widzę nie tylko idoli, ale grupę przyjaciół, którzy wspierają się, kłócą, cieszą i płaczą razem. I choć nie zawsze są obok siebie, nie zawsze występują razem, ale widać więź jaka ich łączy. To taki "związek" - na dobre i na złe. Cenię ich za każdy krok w karierze i rozwój, za pracę, którą wkładają w każdy utwór, MV i występy. Ci, mężczyźni nie poddali się, cały czas pozostają na scenie, niezależnie od pływającego czasu i tego, co dzieje się wokół. Walczą z plotkami, aferami i problemami ze zdrowiem, po prostu robiąc swoje. Jak wszyscy, mają swoje problemy, bo są tylko ludźmi i nie mają problemu z pokazywaniem tego. Są osobami o złotych sercach, z ogromem miłości do fanów (ale i ogólnie do drugiego człowieka). Zróżnicowane umiejętności, talenty i kierunki prywatnego rozwoju nie przeszkadzają im w tworzeniu czegoś razem. Doceniam, że stworzyli coś, co jest zbiorem indywidualności, a jednocześnie całkowitą jednością. Oni są moją siłą, motywacją i okazali się być brakującym elementem układanki, która dopełniła moje życie. W ich osobach znajduję to, czego czasem brak w życiu. Naprawdę, jak to się mówi: "jak wino, im starsi tym lepsi". I wiem, że z nimi pozostanę do końca, a nawet dłużej.
  3 lata temu
 • Paulina
  Moim ulubionym zespołem jest BTS. Uwielbiam ten zespół, ponieważ chłopaki mają w sobie coś, co mnie do nich przyciąga. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się być przez bardzo długi czas fanką jednego zespołu a przy BTS to się zmieniło. Zespół tworzy ciekawe i fajne piosenki a ich koncerty są interesujące. Widać wtedy jak chłopaki ciężko pracują aby wszystko było doskonale. Doceniam ich wytrwałość i zaangażowanie w to co robią. Kiedy mają ciężkie chwile nie poddają się a podnoszą głowy do góry i idą dalej. Pokazują jacy są silni i dają przykład innym ludziom. Dzięki BTS wiem, że nie wolno się podawać i warto spełniać swoje marzenia. Pamiętam jak zaczynali swoją karierę i nie mieli nic a teraz są światowym zespołem, który tworzy swoją historię w kpopie. Podsumowując to właśnie BTS jest i będzie moim ulubionym zespołem❤
  3 lata temu
 • Natalia
  Moim K-popowym zespołem jest Blackpink jest to pierwszy zespół koreański, którego zaczęłam słuchać kiedy mam zły chórów to włączam ten zespół muzyczny to się uśmiecham zawsze mi humor poprawia ich każda piosenka są super są energiczne są mają oryginalny styl piękne upięte włosy super choreografia. Zawsze się spierają za każdym koncertem są jak siostry spierają się nie kłócą się one są inspiracją a dla mnie i dla innych są wzorem do naśladowania są radosne uczynne każda dziewczyna pomoże kiedy mają zły dzień.
  3 lata temu
 • Karolina
  EXO-L jestem od 2014 roku i śmiało mogę powiedzieć, że kocham ich całym sercem. Moją pierwszą kpopową piosenką było Wolf i już wtedy zwrócił moją uwagę Sehun, który jest moim UB. Uwielbiam ich za wspaniałą muzykę, zachowanie w stosunku do fandomu, atmosferę, która panuje w zespole, to jak bardzo się wspierają, za to że przenoszą pozytywną energię na wszystkich ludzi wokół. Wszyscy są niezwykle utalentowani, mamy WSPANIAŁYCH wokalistów, CUDOWNYCH tancerzy i PORYWAJĄCEGO rapera. Każdy z nich jest naprawdę niesamowitą osobą, która wiele wnosi zarówno do zespołu jak i fandomu. Wzrusza mnie czasami to jak bardzo dumni są z naszych działań i jak bardzo wdzięczni za nasze istnienie (co zresztą działa w obie strony!) i rozbawia ich dziecinna strona, zabawy czy docinki. Są FANTASTYCZNYM ZESPOŁEM, który tworzą FANTASTYCZNI ludzie dzielący się FANTASTYCZNĄ muzyką.
  3 lata temu
 • Amelia
  Najbardziej kocham BTS. Jest to pierwszy koreański zespół, którego zaczęłam słuchać. Słucham ich dopiero od ponad roku, ale bardzo dużo o nich wiem jak i znam większośc piosenek. Oni jako pierwsi zawładnęli moim sercem. Kocham ich, ponieważ ich twórczość można dopasować do swojego samopoczucia czy nastroju. Są takie, które są skoczne i są takie, które mają głębszy sens. Sami członkowie są nieziemsko przystojni. Najbardziej kocham ich za to, że gdy byłam już naprawdę na skraju załamania przez problemy rodzinne piosenki Bangtanów podnosiły mnie na duchu.. Sami członkowie zespołu pomagali mi w tym trudnym okresie poprzez ich podejście do życia. Szanują siebie nawzajem jak i ARMY. Są dla siebie rodziną, która sobie pomaga i my ARMY także im pomagamy, wspieramy ich duchowo, pokazujemy ile dla nas znaczą. I to właśnie w nich kocham, że pomimo ostrej krytyki niektórych ludzi nadal śpiewają, bo wiedzą, że mają dla kogo. Kocham w nich to, że się nie poddają, że walczą dla siebie i dla nas. Przede wszystkim kocham ich za to, że są i że dają wielu ludziom motywacje do dalszego działania. Dziękuje, że jesteście BTS!!
  3 lata temu
 • Tys
  Jest mi dosyć ciężko odpowiedzieć na to pytanie, bo jednak mam pewien sentyment do wielu zespołów. Myślę jednak, że moja odpowiedź brzmi BLACKPINK i BTS (naprawdę nie potrafię wybrać jednego) Dlaczego? Cóż... To właśnie od tych zespołów rozpoczęła się moja przygoda z kpopem, a dokładnie od Blood, Sweat&Tears oraz As If It's Your Last. Obie piosenki pokochałam już po pierwszym przesłuchaniu i zdecydownie są one nadal jednymi z moich ulubionych. Potem z dużym zainteresowaniem śledziłam oba zespoły. Byłam i jestem dumna z każdej wygranej, nominacji, występu, czy pobitego rekordu. Każdy występ oglądam z zapartym tchem i mimo, że znam je już na pamięć, zawsze zaskakują mnie na nowo. Kocham ich za zaangażowanie i miłość jaką wkładają w swoją pracę i jaką obdarzają fanów. Za osobowość, niezwykłą energię, za każdy album i piosenkę pojedynczo. Mimo, iż w tym momencie słucham też WIELU innych zespołów, takich jak Dreamcatcher, TXT, (G)I-DLE, Stray Kids, RedVelvet (lista byłaby naprawdę długa), ale również solistów, np. Chungha, Zico czy IU, myślę że te dwa zespoły są mi najbliższe i jestem dumna, że mogę być ARMY oraz BLINK.
  3 lata temu
 • Julia
  Bez problemu mogę odpowiedzieć dlaczego kocham Bts. Jest to mój pierwszy koreański zespół, który zaczęłam słuchać. Czasy, w których wkręciłam się w kpop nie były dla mnie łatwe. Problemy w domu, z samą sobą. Nie akceptowałam siebie, ani tego kim jestem. Zaczęłam słuchać Bts, patrząc na tekst, wsłuchiwałam się w przekaz, który kierują do fanów. Szczególnie era Love Yourself, poprawiła moją samoocenę, dzięki nim stałam się kimś innym, lepszym. Często zastanawiając się, jak wyglądałoby obecnie moje życie bez Bts, bez kpopu nie umiem sobie tego wyobrazić. Podejrzewam, że wciąż nie akceptowałabym siebie. Bangtani sprawili, że pokochałam siebie i pokochałam ich. Dzięki nim zaczęłam się cieszyć z naprawdę drobnych rzeczy. Są dla mnie wszystkim, zawdzięczam im to, że wyciągnęli mnie z tego dołu, w którym się znajdowałam. Uwielbiam podejście do życia Bangtanów, to że najważniejsze są dla nich Army, bo uważają, że bez nas nie byłoby ich. Są naprawdę wytrzymali na hejt z różnej strony, przez co stali się moim autorytetem, moją motywacją. Dzisiaj wstaje z nadzieją, że dzień będzie lepszy od poprzedniego i że coś osiągnę. Bez was nie byłoby mnie. Jestem naprawdę z nich dumna, że potrafi osiągnąć to o czym marzyli. Mieli dużo wzlotów i upadków, bo też są ludźmi, i tym jak podnoszą się motywują mnie do dalszej drogi. Dziękuje, że pojawiliście się w moim życiu, i zmieniliście je na lepsze.
  3 lata temu
 • Sylwester
  `/yyyyo- ysoo: :yoo+:` /y :yooo- /y- `y: `ysoo+-` `dm: oy- `My..` +M-.-ds sM` +M-..` yMm+ .Mo .Mo../mh -Mo +ooso `Mdoo: +M..+d/ sM` +Msoo yM.ds-Mo .Mo oM. `dm:` -oNs `Ms +M.+N/ sM` +M-`` yM `ydMo .Mo``:md` `/syyys: `h+ /h. /h- +h` /hyss- +h oh/ `hysso:` Dlaczego kocham Gfriend? Ponieważ : - tworzą piękną piosenkę, która ma przesłanie i pouczającą historię - są grupą która wytrzyma ogromną falę hejtu : Umji wytrzymała kilka lat wyśmiewania się z tego że jest za gruba ( choć to nie była prawda) - dziewczyny wspierają siebie nawzajem i pokazują jak należy troszczyć o drugiego człowieka - dziewczyny dbają o fanów. Obiecały że przyjadą do Polski, mówiły nawet trochę po polsku . Odwiedziły fankę która sprzedawała ogromnej ilości albumy , myśląc że fanka zaczęła tracić miłość do grupy. Tych akcji jest więcej ale to świadczy, że grupa dba o fanów jak mało kto - Dziewczyny mają niesamowite poczucie humoru i potrafią poprawić każdemu nastrój <3 Kocham wszystkie dziewczyny z grupy ( Sowon, Yerin, Eunha, Yuju , SinB, Umji) ale tą ostatnią uważam za UB (ultimate bias)
  3 lata temu
 • cup.of.tae.with.suga
  Moim ulubionym kpopowym zespołem jest BTS, gdyż podziwiam ich styl, zapał oraz bardzo pozytywne nastawienie do życia. Mimo fali krytyki, która często wylewa się na różnych portalach społecznościowych, oni dalej idą przed siebie, nie zważając na przeszkody stojące im na drodze. Ich kooperacja z zagranicznymi artystami daje bardzo dużą motywację nowym kpopowym zespołom. Cieszy mnie ich zżycie w zespole i brak sporów oraz bardzo dobra relacja z ARMY na całym świecie. Ich uroda oraz talent codziennie przyciąga coraz więcej fanów. Ich piosenki są pełne emocji i opowiadają o różnych momentach w ich życiu, które nie było zawsze takie kolorowe.Twórczość Bangtanów zawsze poprawia humor i stawia na nogi.
  3 lata temu
 • Sylwia
  Muzyką kpop interesuję się od dawna. O ulubiony zespół bija się BTS oraz EXO. BTS ujęli mnie swoją charyzmą i podejściem do ARMYs. Są w stałym kontakcie z fanami. Ich piosenki nie są oklepane, a teledyski przemyślane. Po krótkim czasie zdecydowałam się nawet jechać na ich koncert do Londynu, choć do najmłodszych ARMY nie należę :P Dzięki BTS częściej się uśmiecham. Ciężko wybrać mi biasa, bo wszyscy są świetni :) Natomiast EXO - hmmm. Są przystojni, dojrzali, ich teledyski i choreografie są żywiołowe i zmysłowe. Dodatkowo mają talent aktorski (jak Kai, D.O. czy Lay). Naprawdę ciężko wybrać, ale chyba większego hopla mam na punkcie BTS ;)
  3 lata temu
 • Ania
  Mam wiele ulubionych k-popowych grup, aczkolwiek tą, która jest najbliżej mojemu sercu to BTS. Ta grupa od samego początku urzekła mnie tym jacy są. Ich sposób bycia, dystans do siebie, to jak potrafią żartować z samych siebie dawało mi zawsze powód do tego, abym sama traktowała siebie samą z dystansem, czego wcześniej nie potrafiłam. Ta grupa nauczyła mnie przede wszystkim kochać samą siebie. Nauczyli mnie akceptować moje wady. Nauczyli mnie, że należy rozwiązywać swoje problemy, a nie pozwalać im się rozwijać. Pokazują, że nie należy się poddawać i dążyć do celów, o których marzymy. Są dla mnie osobami, które mnie inspirują. Potrafią wzbudzić we mnie chęć do działania i chociaż bywało, że miałam ochotę się poddać, po prostu zaniedbać wszystko, wtedy przypominałam sobie, to co wielokrotnie powtarzali chłopaki z BTS. Po raz pierwszy w życiu dzięki nim poczułam się silna i nigdy nie sądziłam, że tak się stanie, ale jestem im wdzięczna za to, że pokazują fanom na całym świecie, że warto walczyć. Kocham ich za multum rzeczy tak naprawdę, ale w szczególności za to, że chcą, abyśmy walczyli o swoje <3
  3 lata temu
 • Wiktoria
  Moim ulubionym kpopowym zespołem jest BTS. Nie lubię ich tylko ze względu na wygląd (chociaż jest to przyjemny dodatek), ale ze względu na przekaz ich muzyki i ich poświęcenie. Pozwolę sobie 'przytoczyć' historię Sugi gdzie nie mając wystarczająco pieniędzy po pracy musiał wybierać czy chce wrócić do domu czy coś zjeść. BTS mają ogromny przekaz w piosenkach a ich kampania Love Yourself pomogła wielu osobą zaakceptować siebie (w tym pomogli i mnie). Ich choreografie są nieziemskie a głosy to coś niesamowitego. Każdy z nich ma niewyobrażalnie ogromny talent. Mogłabym pisać o nich godzinami powiem tylko, że BTS to 7 aniołów w ludzkich ciałach ♥
  3 lata temu
 • wiec tak moim ulubionym zespołem jest wanna one zaczelo sie od tego, ze beautiful wyswietlilo mi sie jakos w styczniu na yt, no to wlaczylam i jezu zakochana siedzialam dosłownie. nigdy jeszcze zaden zespol nie spodobal mi sie tak od razu 'od pierwszego wejrzenia', a tu bum, wanna one wlasnie to zrobili. zaczelam sie wglebiac w ich tworczosc coraz bardziej i bylam z a k o c h a n a doslownie w nich. jezu to, jak bardzo mi sie spodobali, to jakis hit i nadal nie wierze w to, ze serio jakis zespol spodobal mi sie od razu i to tak bardzo. w koncu 10 kwietnia 2018 roku stali sie moim ubandem i jejciu placze. kocham ich najmocniej na świecie, serio. to jak bardzo wazni sie dla mnie stali, to sie w glowie nie miesci. pamietam jak byl dzien wydania power of destiny. specjalnie zostalam w domu i czekalam tylko, az wybije ta 10, jejciu. wlaczylam mv i po sekundzie tak sie poplakalam, ze hit. nie moglam uwierzyc w to, ze to juz koniec. potem wlaczylam caly album i jezu-- poplakalam sie jeszcze bardziej przy beautiful pt.2, boze. wszystko do mnie tak wrocilo i to, ze wszystko zaczelo sie od wlasnie beautiful i konczy na drugiej jej części, bylo okropne. pozniej bylo juz tylko gorzej, bo dissband zblizal sie niestety wielkimi krokami. pamietam, jak w dzien dissbandu uczylam przyjaciółkę wanna one, spojrzalam na godzine i jak zobaczylam, ze do dissbandu zostalo niecale pol godziny, to automatycznie zaczelam ryczec jak powalona. jeju nie moglam w to uwierzyc, ze juz koniec.. eh pozniej bylo okropnie smutno, az do ostatnich koncertow z therefore. przeze pierwsze trzy dni bylo cudownie, serio. tak strasznie zazdroszcze wszystkim wannable, ktore byly tam i mialy mozliwosc zobaczenia ich po raz ostatni, ale ostatni, czwarty dzien byl okropny. ogladanie ich zaplakanych na scenie, to jak bardzo roztrzesieni byli-- dobilo mnie tylko i nie potrafilam przestac plakac. serio, widok zaplakanych chlopcow na scenie byl okropny i serce mi doslownie pekalo na ich widok. ajj kiedy zaczeli oglaszac swoje solowe debiuty, bylam przeszczesliwa kandkand. kocham ich. kocham kazdego z calutkiego serca, serio, a ich solowe aktywnosci-- debiut Jisunga, to tak cudowny album, ze hit. moglabym sluchac aside bez przerwy i mam nadzieje, ze jego nastepny album tez bedzie tak piekny jak debiut i ajj, mam nadzieje tez, ze czas kiedy bedzie w wojsku szybko zleci. Sungwoon. jeju kocham go. jest moim cudownym semi oqjdkqnf. bird, jak i caly album my moments, jest przesliczny i tak samo jak aside moglabym go sluchac bez przerwy. Jihoon:'). to, jak bardzo dumna z niego jestem, to sie w glowie nie miesci, serio. jestem naprawde bardzo bardzo bardzo mocno dumna z tego, jak wielki sukces odniosl z o'clock bo jejciu-- duma. uwielbiam go najmocniej na swiecie i jest moim najlepszym ub. qkdnjanf no i Kuanlin, moj syn najlepszy. jezu jego debiut w unicie 9801 byl przepiekny, serio. slucham im a star caly czas qondkad. WGL TO ZE ZADEBIUTOWAL W MOJE URODZINY OQNDKAND kocham a co do reszty chlopcow mam nadzieje, ze ich debiuty, czy to w zespole, czy tez solo beda cudowne i kandkanf. napewno odniosa wielki sukces z nimi, a Daniel-- mam nadzieje, ze wszystko szybko i dobrze sie skonczy bo jejku. to jest okropne co sie teraz dzieje i sjjsjss dasz rade kochany wiec tak. konczac to, chce powiedziec, ze kocham wanna one najmocniej na swiecie. nie moglam wybrac sobie lepszego ubandu i jestem baaardzo dumna z tego, ze moglam nazwac sie wannable:') stan wanna one stan talent
  3 lata temu
 • Martyna
  BTS są Mojim ulubionym Zespołem, ponieważ dają dużą motywację. Mają bardzo fajne przesłania. Przez ich piosenki można się uspokoić i wyciszyć. Ich głosu są prześliczne .Każda piosenka ma jakiś sens i powiązanie do czegoś. Pomagają w trudnych sytuacjach.
  3 lata temu
 • Vlogi
  Moim ulubionym zespołem kpopowym jest BTS, ponieważ według mnie mają niepowtarzalny styl tworzenia i różnią się od innych. Imponujące są choreografie, niekiedy ekscentryczne stylizacje i bardzo określone role w zespole. Koreański typ urody tylko dodaje im wyjątkowości w niektórych stylizacjach. Podobają mi się również kolaboracje ze światowymi gwiazdami pokroju Nicki Minaj i Halsey. Jestem Army i moim biasem w BTS jest Jimin ♥️
  3 lata temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.