Reklama
placeholder
News

2-latek najmłodszym zwycięzcą talent show w historii. Jak wygrał?

2-latek najmłodszym zwycięzcą talent show w historii. Jak wygrał?

fot. Got Talent Espana

Reklama
Reklama
placeholder

Hugo Molina wygrał 5. edycję hiszpańskiej odsłony programu Mam Talent. Chłopiec zagrał na bębnie i udowodnił jurorom, że posiada ponadprzeciętnie poczucie rytmu. Jak wyglądały jego występy w programie i co teraz robi?

Dawid Podsiadło ma 'cienkie' warunki wokalne? Słynna artystka o wokaliście >>

2-latek najmłodszym zwycięzcą talent show 

Hugo Molina podczas castingu w hiszpańskim Mam Talent wykonał na bębnie utwór z hiszpańskiej wielkanocnej parady zwanej Semana Santa. Chłopcu w programie towarzyszył jego tata, który zaapelował do publiczności, aby nie przeszkadzała jego synowi w zadaniu. 2-latek oczarował jurorów i trafił do półfinału. Jego kolejny występ również spotkał się z uznaniem widzów, a 17 grudnia 2019 roku wygrał program, zostając najmłodszym zwycięzcą w historii wszystkich odsłon programu Mam Talent.

Koncerty Royal Republic w Polsce odwołane w ostatniej chwili. Co się stało? >>

Niezwykły talent Hugo Moliny docenił sam papież Franciszek. Jego sekretarz poinformował rodzinę chłopca, że papież chciałby spotkać się z nim osobiście i usłyszeć jego grę na bębnie:

Z Valladolid skontaktowaliśmy się z Watykanem i papież Franciszek przyjmie Ciebie i twoich rodziców. Nie może się doczekać, aż usłyszy, jak grasz na bębnie.

 Hugo Molina do dziś zajmuje się grą na bębnie oraz posiada tytuł najmłodszego zwycięzcy w historii Mam Talent. Profil chłopca na Instagramie o nazwie @hugo_y_su_tambor obecnie śledzi ponad 60 tysięcy obserwujących.

Hugo Molina - występy w hiszpańskim Mam Talent 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama