News

365 dni 4: Blanka Lipińska zapowiada, że będzie kolejna część

365 dni 4: Blanka Lipińska zapowiada, że będzie kolejna część

fot. Instagram / @blanka_lipinska

Blanka Lipińska dotychczas podzieliła się z czytelnikami trzema częściami serii 365 dni. Z racji tego, że wszystkie książki doczekały się już ekranizacji, wielu widzów zapewne było przekonanych, że na tym zakończy się historia Laury (Anna Maria Sieklucka) i jej ukochanego, Massimo (Michele Morrone). Okazuje się, że autorka przygotowuje jeszcze jedną powieść z udziałem pary, jednak jej powstawanie trwa nieco dłużej niż w przypadku poprzenich książek. 

Blanka Lipińska o nowym partnerze. Co ją w nim ujęło? >>

365 dni 4 - książka powstanie

Bestsellerowa seria erotyczna 365 dni wywołała sporo kontrowersji zarówno wśród czytelników, jak widzów, którzy mogą oglądac jej ekranizacje na Netflixie. W drugiej oraz trzeciej odsłonie historii autorstwa Blanki Lipińskiej, w życiu głównej bohaterki pojawia się Nacho (Simone Susinna), któremu - podobnie jak Massimo - także udaje się skraść jej serce. Wiele wskazuje na to, że fani serii w przyszłości dowiedzą się, jak dalej potoczyły się losy Laury. 

Kolejne 365 Dni: Michele Morrone – nowy singiel Angels promuje film >>

W jednym z wywiadów Blanka Lipińska zapowiedziała, że pracuje nad 4. powieścią z serii 365 dni. Autorka nie ukrywa, że pisze ją już kilka lat i wciąż nie może jej skończyć, ponieważ jest zbyt szczęśliwa w życiu prywatnym:

Jestem szczęśliwa. Plany są, ale jak jesteś szczęśliwy, to proces twórczy jest tak trudny, bo masz tyle ciekawszych rzeczy do roboty. Od dwóch miesięcy zbieram się do skończenia „czwórki”. Ja napisałam czwartą część trylogii! Będzie, tak, ale kiedy, nie wiem… Zaczęłam ją 5 lat temu, proces trwa!

Niewykluczone, że 4. część serii 365 dni również doczeka się ekranizacji. 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.