News

365 dni na maturze? Blanka Lipińska przeprasza

365 dni na maturze? Blanka Lipińska przeprasza

fot. Instagram.com/blanka_lipinska/YouTube.com/Netflix Polska

Maturzyści odwołują się do 365 dni na egzaminach. Blanka Lipińska to skomentowała. 

365 dni: Ten dzień - piosenki i soundtrack z filmu >> 

4 maja wystartowały matury 2022. Tradycyjnie uczniowie rozpoczęli egzaminy na koniec szkoły testem z języka polskiego. W tym roku w wypracowaniach na poziomie podstawowym maturzyści musieli zmierzyć się z tematem tradycji w Panu Tadeuszu Adama Mickiewicza, odwołać się do Nocy i dni Marii Dąbrowskiej lub zinterpretować wiersz Najkrótsza definicja życia – Józefa Barana.

365 dni Blanki Lipińskiej na maturze

Jak się okazało, w tym roku wiele osób przystępujących do egzaminu dojrzałości odwołało się w swoich wypracowaniach do twórczości Blanki Lipińskiej. Na dowód autorka erotycznych powieści udostępniła na InstaStory kilka wiadomości od fanek.

Dzisiaj na maturach odwołałam się do 365 dni” , liczę, że będzie jakiś wyluzowany egzaminator i uzna mi argument, bo jak nie, to będzie trochę źle, ale mam nadzieję, że go przekonają Laura i Massimo.

Ten dzień” uratował mi d**ę na rozprawce na maturze. Dzięki.

Chciałam tylko poinformować, że miałam dziś maturę z polskiego i odwołałam się do Pani książki.

Blanko, możesz być dumna z jeszcze jednego powodu, otóż, Twoja książka stała się inspiracją niejednej tegorocznej maturzystki, wiem z pewnych źródeł. Mama maturzystki 2022 – czytamy w relacji Blanki Lipińskiej.

Matura 2022 – kiedy wyniki, dodatkowy termin i poprawka? >>

Rok w rok ta sama sytuacja. Przepraszam wszystkich polonistów, a za maturzystów trzymam kciuki – napisała gwiazda.

Przypomnijmy, że matury 2022 trwają do 23 maja. 5 maja absolwenci szkół średnich zmierzyli się z matematyką na poziomie podstawowym, a 6 maja będą sprawdzać swoją wiedzę z języka obcego.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.