News

365 Dni 2: aktorzy niedługo wracają na plan! Kiedy premiera?

365 Dni 2: aktorzy niedługo wracają na plan! Kiedy premiera?

fot. youtube.com/Kino Helios Polska

Aktorzy znani z 365 Dni wracają na plan! Kiedy premiera drugiej części filmu na podstawie powieści Blanki Lipińskiej?

Fantastyczne Zwierzęta 3: TEN aktor zastąpi Johnnego Deppa? >> 

365 Dni – druga część filmu. Data premiery

Fani 365 Dni z niecierpliwością czekają na ekranizację drugiej książki Blanki Lipińskiej. Już w lutym 2020 roku, tuż po premierze pierwszego filmu, mówiło się o kontynuacji. Niestety,jakiś czas później podawano, że prace na planie przerwała pandemia koronawirusa.

W sierpniu 2020 roku w czasie gali KSW 54 w Warszawie Blanka Lipińska powiedziała, że zdjęcia planowane są na przyszły rok. Film ma pojawić się w 2022 roku.

Niedawno Michele Morrone potwierdził powrót do pracy nad kontynuacją erotycznej produkcji. Filmowy Massimo Torricelli zorganizował dla fanów na Instagramie Q&A. Jeden z obserwatorów zapytał aktora „czy będzie kolejny film 365 Dni?”.

Tak... Niedługo zaczynam kręcić drugą część. Jesteście gotowi?! – odpowiedział Morrone.

50 Twarzy Greya: TA aktorka miała zagrać Anastasię. Będziecie zaskoczeni >>

Ten Dzień – o czym jest?

O czym jest Ten Dzień, czyli druga część powieści z serii 365 Dni?

Sycylijskie życie Laury Biel zaczyna przypominać bajkę. Jest huczne wesele, mąż, który zrobi i odda dla niej wszystko, ciąża, prezenty i niewyobrażalny wprost luksus: służba, samochody, nadmorskie rezydencje. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że wokół kręcą się sami gangsterzy, w powietrzu wisi nieokreślona zbrodnia, ktoś  stale próbuje ją porwać i zabić, a Olo, najlepsza przyjaciółka, ślepo podąża w jej ślady. Bycie żoną najniebezpieczniejszego mężczyzny na Sycylii ma swoje konsekwencje i Laura boleśnie się o tym przekona… Druga część bestselleru "365 dni" to nie tylko przyjemne love story, które czyta się przed snem na dobranoc. To fabuła pełna zaskakujących zwrotów akcji: ucieczek, pogoni, zdrad, walk o honor, śmiertelnego niebezpieczeństwa. To książka o tym, jak łatwo się zakochać i równie łatwo zniszczyć sobie życie. Każdy rozdział zaskakuje, nic nie jest oczywiste – poza ostrym seksem i grą, w której nie ma ani złych, ani dobrych  bohaterów. Jest za to wielka niewiadoma, wielka miłość, wielkie niebezpieczeństwo i wielka namiętność – czytamy w oficjalnym opisie książki.

Obejrzycie kolejną część 365 Dni?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Almost there..

Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

News.. soon.. ❤️

Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.