News

Adrianna Gotowicka to Miss, która kusi na Instagramie. Zrobi karierę?

Adrianna Gotowicka to Miss, która kusi na Instagramie. Zrobi karierę?

fot. instagram.com/gotowicka.adriannaa

Adrianna Gotowicka to finalistka wyborów Miss Nastolatek, która próbuje teraz swoich sił w telewizyjnym reality-show. Zrobi karierę?

Już od kilku dni możemy oglądać odcinki nowego sezonu Love Island. Wyspa Miłości 2. Jedną z uczestniczek jest Adrianna Gotowicka, która z pewnością zwróciła uwagę widzów. Sprawdzamy o niej wszystkie dostępne informacje.

Julia Nowakowska ma nietypowe uzależnienie. Zrobi karierę? >>

Love Island 2 Polska: Adrianna Gotwicka

Adrianna Gotwicka jest jedną z najmłodszych uczestniczek w Love Island. Wyspa Miłości 2. Dziewczyna ma dopiero 19 lat! Niedawno skończyła szkołę o profilu wojskowym.

Gotowicka chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych i występuje w teledyskach. Wiadomo, że jej pasją jest kosmetologia i zabiegi medycyny estetycznej. W przyszłości chciałabym otworzyć własnych salon kosmetyczny.

Co ciekawe, wzięła udział w wyborach Miss Polski Nastolatek w 2017 roku i dotarła do finału. Na co dzień pracuje w barze, a czasami możne zobaczyć ją jako ring girl podczas walk MMA.

Adrianna Gotowicka jest singielką i dotychczas była w jednym poważnym związku. Szuka partnera, który sprawi, że będzie czuła się bezpiecznie oraz wyjątkowo. Ponadto powinien być, pewny siebie, inteligentny, zabawny i lojalny, ale ten jeden jedyny powinien mieć... wyrzeźbiony ABS :-).

Love Island 2 Polska: zasady

Dziesięciu uczestników na 6 tygodni zamieszka w willi na hiszpańskiej wyspie. Z dala od rodziny, telefonów i dostępu do internetu walczyli nie tylko o znalezienie drugiej połówki, lecz także nagrodę pieniężną – 100 tysięcy złotych.

Love Island 2: uczestnicy. Natalia Lieber była już w innym programie >>

Będziecie kibicować Adriannie Gotowickiej?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🙈🙈🙈 #hello #me #polishgirl #sexygirl #beautygirl #makeup #barbie

Post udostępniony przez Adrianna, 19😻💎 (@gotowicka.adriannaa)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Znam dobre bajki jeśli lubisz mini mini...🤭🔥 #polishgirl #polishbeauty #blondegirl #sexygirl #barbie #makeup

Post udostępniony przez Adrianna, 19😻💎 (@gotowicka.adriannaa)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.