News

Bracia Zdrójkowscy nie rozmawiali ze sobą przez lata? Daleko im do stereotypowych bliźniaków

Bracia Zdrójkowscy nie rozmawiali ze sobą przez lata? Daleko im do stereotypowych bliźniaków

fot. instagram.com/edyta_zdrojkowska

Bracia bliźniacy Adam i Kuba Zdrójkowscy są aktorami. Choć obaj zaczęli kariery w dość młodym wieku, to Adam zyskał dużo większą rozpoznawalność, głównie dzięki występowi w serialu Rodzinka.pl, gdzie wcielał się w postać Jakuba Boskiego. Jak wygląda relacja braci na co dzień?

Adam Zdrójkowski zapytany o nowy związek Wiktorii Gąsiewskiej. Trzyma kciuki? >>

Adam i Kuba Zdrójkowscy – relacja między braćmi

Relacja między Adamem i Kubą Zdrójkowskim zdecydowanie odbiega od stereotypowego poglądu na relację między bliźniakami. Bracia co prawda przyznają, że mają taki sam charakter, jednak od małego mieli osobne pokoje, zabawki, grupy znajomych i zainteresowania. Wpływ na to miało prawdopodobnie duże poczucie indywidualności i niezależności. Obaj bracia ponadto są bardzo uparci. 

Adam przyznał w rozmowie z Co za tydzień, że właśnie te cechy sprawiły, że przez lata trudno było im się przyjaźnić:

Kochamy się jak bracia, ale właściwie nigdy nie byliśmy przyjaciółmi. Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat. Proponowałem wielokrotnie Kubie sparing na profesjonalnym ringu, ale na szczęście obyło się bez rozlewu krwi.

Kuba zdradził natomiast, że był taki okres, gdy nie tylko ze sobą nie rozmawiali, ale nawet przestali obserwować się na Instagramie:

To były jakieś gówniarskie zagrywki, zupełnie bez sensu. Dziś jest już normalniej, ale to ciągle szorstka przyjaźń.

Obecnie relacje między braćmi uległy zdecydowanej poprawie. Wszystko za sprawą… rozstania Adama z Wiktorią Gąsiewską. Jak Adam ujawnił w wywiadzie dla Faktu:

Jestem na etapie rekonstrukcji mojej kariery i życia prywatnego. Przez ostatnie miesiące wiele się u mnie zmieniło. Zakończył się mój wieloletni związek, miałem swoje problemy. Nie było lekko. Brat przyszedł mi wtedy z pomocą.

Kuba Wojewódzki pokazał brata. Ale podobni! >>

W czasie rozkwitającej kariery Adama, Jakub głównie dubbingował filmy i studiował psychologię biznesu na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ostatnio zdecydował się jednak wrócić do telewizji za namową brata. W ostatnich latach Kuba wystąpił między innymi w programie Twoja twarz brzmi znajomo i serialu Kowalscy kontra Kowalscy. Jak ujawnił kiedyś w wywiadzie dla Flesza:

Zraziłem się do show-biznesu i postanowiłem zrobić sobie przerwę. Chciałem żyć jak każdy nastolatek. Mieć życie prywatne i przyjaciół, a przez ciągłą pracę na planach pogarszał mi się z nimi kontakt. Musiałem dać sobie czas, by zastanowić się, co naprawdę chcę w życiu robić.

Kuba Zdrójkowski w rozmowie z portalem Pudelek zdradził także, czy między braćmi jest rywalizacja ze względu na wybranie takiej samej ścieżki kariery:

Każdy aktualnie ma tę samą ścieżkę kariery, ale idzie nią indywidualnie. (...) Możemy śmiało powiedzieć, że na ten moment jest dużo bardziej popularny. Absolutnie mi to nie umniejsza. Cieszę się z sukcesu brata. Nie uważam tego za rywalizację.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.