News

Adele już po rozwodzie? Ile trwało małżeństwo z Polakiem?

Adele już po rozwodzie? Ile trwało małżeństwo z Polakiem?

Fot. Instagram.com/adele.colombia

Adele jest już po rozwodzie? Wokalistka miała zdradzić, że formalnie nie jest już mężatką. Ile trwało małżeństwo artystki z Simonem Koneckim?

Adele się rozwodzi! Jest oświadczenie pary >> 

Adele i Simon Konecki – rozwód

Kilka tygodni poinformowano, że Adele rozwodzi się z Simonem Koneckim. Para miała potwierdzić te informacje wydając oficjalne oświadczenie przez swoich pełnomocników do Associated Press. Wydawało się, że proces rozwodowy dopiero się zacznie. Okazuje się jednak, że Adele może być już po rozwodzie.

Adele bardzo chroni swoje życie prywatne. Jednak, jak podają portale, nie ukrywa, że nie jest już formalnie mężatką przed swoimi znajomymi. Artystka ma nawet mówić, że jej związek z Koneckim skończył się już dawno.

Adele i Jennifer Lawrence szaleją na gej party >> 

Przypominamy, że Adele i Simon Konecki (który ma polskie korzenie) zaczęli spotykać się w 2011 roku. Długo nie potwierdzali, że łączy ich coś więcej. Dopiero w 2017 roku, podczas gali rozdania nagród Grammy, Adele wyznała, że wzięła ślub z Koneckim. Ile trwało małżeństwo Adele z Polakiem? Źródła podają, że Konecki i Adele pobrali się w 2016 roku. Ich małżeństwo przetrwało więc około 3 lata.

Polska aktorka wygląda jak Adele! Podobna? >> 

Simon Konecki – kto to jest?

Simon Konecki urodził się w 1974 roku w Nowym Jorku w rodzinie o polskich korzeniach. Jest absolwentem Eton College – tej samej szkoły, którą ukończył książę William. Konecki pracował jako finansista. Założył też firmę Life Water, która zajmuje się sprzedażą wody butelkowanej. Obecnie Simon Konecki pracuje w założonej przez siebie organizacji charytatywnej Drop4Drop, której celem jest dostarczanie wody pitnej do Afryki.

W latach 2004-2008 Simon Konecki był mężem stylistki Clary Fisher. Para doczekała się córki. W 2011 roku Konecki zaczął spotykać się z wokalistką Adele. W 2017 roku para oficjalnie potwierdziła, że jest małżeństwem. Adele i Simon Konecki mają syna Angelo Jamesa, który przyszedł na świat w 2012 roku.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#COYS ❤️

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Auckland / Mt Smart Stadium / Mar 25

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Neighhhhbours, should be there for one anotherrrr. That's when good neighhhbours become goood friennnds ❤️

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.