Reklama
placeholder
News

Adele - koncerty blisko Polski! Będą wyjątkowe i jedyne w tym roku

Adele - koncerty blisko Polski! Będą wyjątkowe i jedyne w tym roku

fot. YouTube.com/adele

Reklama
Reklama
placeholder

Adele za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie poinformowała fanów o tym, że niebawem będą mogli uczestniczyć w jej wyjątkowych, letnich koncertach. Obecnie wokalistka jest w trakcie weekendowych występów w Las Vegas, które potrwają do połowy czerwca. W sierpniu natomiast będzie można usłyszeć ją na żywo w Europie.  

Justin Timberlake ogłosił światową trasę koncertową. Jest Polska? >>

Adele zagra aż 4 koncerty w Monachium

Adele pierwszy raz od 2016 roku pojawi się w Europie kontynentalnej. Artystka przyjedzie do Monachium, gdzie zagra cztery koncerty. W Monachium Messe zostanie wybudowana specjalna plenerowa arena z miejscami stojącymi i siedzącymi,  która ma w czasie jednego występu pomieścić 80 tysięcy widzów. Artystka we wpisie na Instagramie wyznała, że po zakończeniu koncertów w Las Vegas nie miała żadnych planów na dalsze koncertowanie latem, jednak kiedy otrzymała telefon z propozycją takich występów była bardzo podekscytowana i musiała się zgodzić.

Jedyny, specjalnie zaprojektowany stadion pop-up stworzony z myślą o dowolnym przedstawieniu, jakie zechcę pokazać? W samym środku Europy? W Monachium? To trochę przypadek, ale wciąż wspaniały (...)  Nie mogłam wymyślić lepszego sposobu na spędzenie lata (...)

Adele wystąpi w Monachium 2, 3, 9 i 10 sierpnia 2024 roku i będą to jej jedyne koncerty w tym roku. Osoby, które chcą zakupić bilety wcześniej mogą już zarejestrować się na stronie internetowej. Mają czas do poniedziałku 5 lutego, dzień później otrzymają link, a 7 lutego będą mogły zakupić bilet. 9 lutego o godzinie 10:00 wystartuje ogólna sprzedaż. 

[AKTUALIZACJA 02.02.2024 16:00]

2 lutego 2024 roku Adele ogłosiła daty czterech dodatkowych koncertów w Monachium. Wokalistka wystąpi 14, 16, 23 i 24 sierpnia 2024 roku. 

[AKTUALIZACJA 06.02.2024 13:00]

6 lutego 2024 roku Adele ogłosiła daty dwóch kolejnych dodatkowych koncertów w Monachium. Wokalistka wystąpi 30 i 31 sierpnia 2024. Będą to ostatnie wydarzenia z tego cyklu. 

Eurowizja 2024: która będzie Polska? Znamy kolejność występów w półfinałach >>

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama