Reklama
placeholder
News

Adele ma nowego chłopaka? Rozmawiali już o dzieciach

Adele ma nowego chłopaka? Rozmawiali już o dzieciach

Fot. Instagram.com/adele

Reklama
Reklama
placeholder

Adele ma nowego chłopaka? Mówi się, że wokalistka jest zakochana i ze swoim partnerem rozmawiała już o dzieciach. O kogo chodzi?

Adele rozwiodła się. Ujawniono szczegóły rozstania wokalistki i Simona Koneckiego >> 

W kwietniu 2019 roku media obiegła informacja o separacji Adele i jej męża Simona Koneckiego. Pozew rozwodowy został złożony 5 miesięcy później.

W marcu 2021 roku ujawniono szczegóły rozstania pary. Potwierdzono m.in., że Adele i jej były mąż razem będą wychowywać 8-letniego syna Angelo Adkinsa.

Pojawiały się informacje, że po rozwodzie Adele spotykała się z Harrym Stylesem i Skeptą. Teraz portal Mirror donosi, że artystka ma „sekretny romans” z kimś innym.

Adele – nowy chłopak

Serwis podaje, że piosenkarka od dłuższego czasu jest zakochana w przyjacielu z dzieciństwa. Związek ma być na tyle poważny, że Adele i jej wybranek rozmawiali o powiększeniu rodziny. 

Adele jest zauroczona. Chce zachować jego tożsamość  w tajemnicy, ale nie ukrywa swojego szczęścia przed rodziną i przyjaciółmi. Romans wybuchł niespodziewanie. (…) Ich przyjaźń przybrała nieoczekiwany obrót po wieczorze ze znajomymi, kiedy oboje zdali sobie sprawę, że czują do siebie coś więcej – zdradził informator magazynu Closer.

Przyjaźnili się już, więc sprawy potoczyły się szybko i oboje są bardzo szczęśliwi – cytuje serwis Insider mirror.co.uk.

Jessica Mercedes NAGO na Instagramie! Odważne zdjęcie zachwyciło fanów >>

Adele nigdy nie ukrywała, że chce mieć więcej dzieci. Powiedziała, że ​​jej nowy chłopak pragnie tego jeszcze bardziej – czytamy dalej. 

Wokalistka bardzo chroni swoją prywatność. Redakcja Mirror poprosiła ją o komentarz na temat nowego związku, jednak nie otrzymała odpowiedzi.

Czekamy na stanowisko Adele i życzymy jej szczęścia!

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama