News

Adrian Grajcar przejmuje TOP 20!

Adrian Grajcar przejmuje TOP 20!

Fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek), Mariola Lisicka (@mariolalisicka), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Monika Mandrela (@moniczka___m), Przemek Bylina (@przemopbg),  Marta Fonder (@marczi_tka), Adrian Cios (@adrian_cios), Adrianna (@adrianqaa), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk) i Kuba Grochmalski (@kubagrochmalski), Pamela Sikora (@pamelciak) i Maksymilian Mazurek (@maxxmazurek) i Magdalena Czechoska (@flyingshoes.pl). Teraz przyszedł czas na Adriana Grajcara (@modny_dandys)!

Adrian Grajcar – kim jest Modny Dandys?

Adrian to chłopak, który kocha modę, podróże i adrenalinę. Mieszka w Warszawie, ma 38 lat. Skończył technikum samochodowe, studiował pedagogikę resocjalizacyjną. Pracuje od wielu lat w mediach jako kreator wizerunku, gdzie ocenia styl polskich i światowych gwiazd prosto z czerwonego dywanu. Ciężką pracą, cierpliwością i pokorą udało mu się dotrzeć aż do samego Paryża na Tygodnie mody Haute Couture, gdzie co sezon ogląda pokazy największych projektantów mody.

Jego hobby to podróże, wydaje na nie każde pieniądze. Adrian Kamil Grajcar zwiedził pół świata. Jest skromnym człowiekiem, kocha gotować i smakować nieznane potrawy. Uwielbia kwiaty i sadzenie różnych odmian w ogrodzie. Każdą wolną chwilę spędza na rowerze, który pozwala mu zachować sylwetkę. Dzięki niemu czuje się młodziej.

Dewizą Adriana Kamila w życiu jest to, by dzielić się z innymi tym co mamy, nie oczekiwać nic w zamian, być wdzięcznym za wszystko co przynosi dzień. Uśmiech na twarzy innych to najlepsza nagroda. W najbliższej przyszłości, jeśli pandemia przygaśnie, jego ogromnym marzeniem jest przeprowadzić się do Paryża na stałe, żeby tam w pełni rozwinąć skrzydła.

Modny Dandys – informacje, ciekawostki

Imię i nazwisko/pseudonim: Adrian Gracjan/modny_dandys

Wiek: 38 lat

Miejsce urodzenia: Ostrowiec Świętokrzyski, ale mieszkam w Warszawie od 10 lat.

Kim jestem z zawodu: kreatorem wizerunku, stylistą.

Co robię na co dzień: przed pandemią współprowadziłem program, w którym oceniałem styl światowych i polskich gwiazd, prowadziłem rubryki stylu w magazynie dla mężczyzn, robiłem także sesje zdjęciowe z gwiazdami dla jednej z największych agencji prasowych w Polsce. Obecnie pracuję zdalnie, piszę teksty związane z modą dla portali. Sport, moda, gotowanie, jazda na rowerze i podróże.

Ulubiony zespół/muzyka: Whitney Houston, George Michael, Jessie Ware, The Weeknd

Ulubiona piosenka: Jessie Ware – Whats Your Pleasure

Ulubione miejsce: Paryż

Najbardziej nie lubię: kłamstwa, wampirów energetycznych i nieszczerości.

Jestem dumny że: wszystko co udało się osiągnąć do tej pory zawdzięczam tylko i wyłącznie sobie i ciężkiej pracy.

Moja największa wada: zbytnia ufność do ludzi, szczerość aż do bólu.

Moja największa zaleta: wielka empatia, odpowiedzialność, wieczny optymizm i radość w sercu, choćby się waliło i paliło.

Moje ulubione konto na Insta: @agatatanter, za minimalizm, naturalność i światową modę, którą pokazuje na profilu.

Inspiruje mnie: moimi największymi inspiracjami są ludzie z pozytywną i dobrą energią, od których mogę uczyć się nowego, a także podróże.

Największe marzenie: przeprowadzić się do Paryża, żeby rozwinąć mocniej skrzydła w świecie mody.

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.