News

Agnieszka Kaczorowska: imię dziecka już znane!

Agnieszka Kaczorowska: imię dziecka już znane!

Fot. Instagram.com/agakaczor

Imię dziecka Agnieszki Kaczorowskiej już znane! Gwiazda zdradziła na Instagramie jak nazywa się jej córeczka. Podoba Wam się takie imię? ;-) 

Kraków Live Festival 2019: artyści, line up, rozpiska godzinowa >>

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela ogłosili, że zostaną rodzicami w Sylwestra 2018 roku. Ich pierwsze dziecko urodziło się 26 lipca 2019 roku. Dla nikogo nie było zaskoczeniem, że tancerze powitali na świecie córeczkę. O tym, że spodziewają się dziewczynki, Kaczorowska powiedziała kilka miesięcy wcześniej w programie śniadaniowym.  

Polak w Vogue! Znacie go z popularnego show >> 

Agnieszka Kaczorowska – imię dziecka

Chociaż Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela od początku wiedzieli jakie imię otrzyma ich dziecko, przez kilka tygodni nie zdradzali tego w mediach. Niedawno jednak Agnieszka Kaczorowska wyjawiła jak nazywa się jej córeczka.

(…) Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb... Oto Emilia Pela. Na razie po prostu Emilka, a dla nas najczęściej Emi. (...) – napisała na Instagramie.

Gwiazda poinformowała też, że nie będzie publikować wizerunku córeczki w sieci. Kaczorowska i jej mąż podjęli taką decyzję w trosce o bezpieczeństwo Emilki. 

Ship - co to znaczy, że ktoś SHIPUJE czyjś związek? Wyjaśniamy >> 

Wpływ na decyzję pary miały zapewne komentarze, jakie jakiś czas temu pojawiały się pod zdjęciami Agnieszki Kaczorowskiej. Ich treść była obraźliwa, w niektórych pojawiały się nawet groźby śmierci dla córki gwiazdy. 

Wczoraj na IS zamieściłam Wam screen komentarzy, które pojawiły się na moim profilu i które są bez wątpienia karygodne. Podjęliśmy już stosowne kroki, aby takie działanie nie pozostało bezkarne.  (…) Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo! (…) Dodatkowo wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji. To oczywiste, że zakochani w niej po uszy, chcielibyśmy pochwalić się całemu światu jaka jest śliczna i wspaniała (dla nas zawsze będzie najcudowniejsza pod słońcem), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. (…) Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie – czytamy pod zdjęciem.

Podoba Wam się imię wybrane dla malucha?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wczoraj na IS zamieściłam Wam screen komentarzy, które pojawiły się na moim profilu i które są bez wątpienia karygodne. Podjęliśmy już stosowne kroki, aby takie działanie nie pozostało bezkarne. 🙏 Chciałabym przy tej okazji odpowiedzieć na masę pytań, o to czy będziemy pokazywać naszą córeczkę w internecie. Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo ❗️ Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń w której nic nie ginie. To co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażajace, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało. Dodatkowo wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji. To oczywiste, że zakochani w niej po uszy 🥰 chcielibyśmy pochwalić się całemu światu jaka jest śliczna i wspaniała (dla nas zawsze będzie najcudowniejsza pod słońcem❤️), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało😉, zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie.🤔 ___________________________________ Na koniec, żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia... Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb... Oto Emilia Pela. ❤️ Na razie po prostu Emilka❤️❤️, a dla nas najczęściej Emi. ❤️❤️❤️ I to Wam musi wystarczyć. 😉 __________________________________ #Pelakowelove . Dzięki @3kiwi.pl za grawer! #3kiwi #Stokke @stokkebaby #tripptrapp

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Pelakowelove ❤️ . 📷 @fotografie_eweliny ___________________________ Uważam, że takie sesje to mega pamiątka ❗️Mamy dzięki Ewelinie mnóstwo pięknych ujęć Malutkiej do rodzinnego albumu. A Wy co myślicie? Robiliście zdjęcia noworodkowe? Planujecie zrobić? __________________________ Uprzedzam, że może być teraz trochę monotematycznie na moim profilu, ale całe moje życie przez następne tygodnie będzie kręcić się tylko wokół córeczki i naszej rodzinki.🥰 No dobra... trochę zdalnie ogarniam @danceworld_by_a_kaczorowska i jeszcze różne kwestie dotyczące budowy naszego nowego domku, o czym Wam już pisałam... ale to tylko w wolnych chwilach...których nie mam zbyt wiele i dobrze mi z tym. 😊 #JestemMamą #JestemMama #rodzinka #najszczęśliwsi #happyfamily #familyfirst

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj