News

Lesbijska para w polskim Top Model. Jak poradziły sobie Agnieszka i Karolina?

Lesbijska para w polskim Top Model. Jak poradziły sobie Agnieszka i Karolina?

Fot. Instagram.com/maschines

Lesbijska para w polskim Top Model. Jak poradziły sobie Agnieszka i Karolina? Mają szansę na podbicie światowych wybiegów?

Weronika Kaniewska powtórzy sukces Klaudii El Dursi? [WIEK, INSTAGRAM] >> 

2 września 2020 roku rozpoczął się 9. sezon Top Model. Do udziału w programie zgłosiły się dziesiątki kandydatów na modelki i modeli. Wśród nich znalazły się Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska, które planują zostać małżeństwem. 

Karolina i Agnieszka z Top Model są razem od 3 lat, a od roku są zaręczone. Co ciekawe, powiedziały sobie "tak" trzy razy w trzech różnych krajach!  Ich ślub odbędzie się prawdopodobnie za rok w Barcelonie.

Jurorzy byli pod wrażeniem obu dziewczyn, ale zdania co do ich udziału w programie były podzielone. Ostatecznie do kolejnego etapu dostała się tylko Agnieszka.

Top Model – Agnieszka i Karolina –  YouTube, ślub, Instagram, MMA

Agnieszka Skrzeczkowska ma 30 lat i zajmuje się marketingiem. Jej dziewczyna, Karolina Brzuszczyńska, ma 27 lat i pochodzi z Warszawy. Jest trenerką personalną i ćwiczy MMA. Kandydatki na top model miały trenować razem na siłowni. Jak same powiedziały coś między nimi zaiskrzyło i ta relacja „potoczyła się trochę inaczej”.

Stranger Things: David Harbour wziął ślub z Lily Allen! >>

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska prowadzą wspólnie kanał na YouTube – Power Girls – w którym pokazują „ciekawe, a czasami mniej ciekawe” urywki ze swojego życia. ;-) W tej chwili ich filmy ogląda prawie 50 tysięcy stałych widzów.

Dziewczyny działają też na TikToku oraz na Instagramie. Szukajcie ich pod nickami @way.of.blonde i @maschines. 

Myślicie, że Agnieszka osiągnie sukces w modelingu? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kibicujecie dziewczynom? 😍 #topmodel #topmodelpolska #couple #casting #model #beamodel #beauty

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dla osób, które nigdy nie poznały par jednopłciowych pragnących wziąć ślub 👰🏻💖👰🏼 polecamy nasz kanał na YouTubie Power Girls! ♥️⚡️ #poznajmysie Za rok planujemy ślub i byłoby miło, gdyby prawo zmieniało się szybciej... Jednak jak widać pozostaje nam oczekiwać na kolejne pokolenia, które z bardziej otwartym umysłem będą rządzić naszym państwem, by zmienić fakt iż Polska jest jednym z 6 krajów w Unii Europejskiej, w którym śluby par jednopłciowych nie są zalegalizowane. Myślicie ze coś się kiedyś zmieni? 🤔🤔 #UrszulaBrzezińskaHołownia #loveislove #girlspower #powergirls #girlsgirlsgirls #girlswhokissgirls

Post udostępniony przez Agnieszka Skrzeczkowska (@maschines)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 razy tak! 💍 Zaręczałyśmy się, aż trzy razy w trzech różnych krajach. Ten pierwszy raz był magiczny. Siedziałyśmy na murku z widokiem na jedno z najpiękniejszych miast we Włoszech, Positano. Skręciłyśmy pierścionki z drutu zawleczki od szampana. Wtedy jeszcze ukrywałyśmy się przed światem jak tego dnia, kiedy żar z nieba zmuszał nas do pozostania w cieniu... z którego wyszłyśmy, będąc już w Chianti, czyli krainy mlekiem i miodem płynącej (a raczej moim ulubionym winem) położonej w środkowej Toskanii. Ta kolejna historia jest poplątana niczym Toskańska winorośl i długa jak metrówka, z którą spałam u boku, żeby moc zmierzyć Karolinie obwód palca 💍😅🙄 dlatego zapraszam na kanał Power Girls już jutro! Cała moja historia podana na tacy. ☀️🍇💍📐 aaa dlaczego postanowiłam się zaręczyć... bo jeżeli czegoś naprawdę się chce od życia, to należy brać to garściami! Czy nie mam racji? 💪🏻♥️⚡️ . . Wesele jeszcze przed nami... kameralne, z pompą, z Tobą, czy w ukryciu przed światem. 👰🏻👰🏼 Same nie wiemy. Co sądzisz? Nie możemy się nawzajem przekonać... . . Fot. Pamela Porwen - „Homosexual weddings” ♥️♥️♥️ . . #wedding #loveislove #powergirls #girlswholikegirls #lesbianwedding #weddingdress

Post udostępniony przez Agnieszka Skrzeczkowska (@maschines)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Udanego poniedziałku! 🤪

Post udostępniony przez Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.