Reklama
placeholder
News

Pamiętacie piosenkę 'Agnieszka' zespołu Łzy? Jest nowa wersja

Pamiętacie piosenkę 'Agnieszka' zespołu Łzy? Jest nowa wersja

fot. YouTube.com/Krzysztof Górecki

Reklama
Reklama
placeholder

Chociaż singiel zespołu Łzy nazywa się Agnieszka już dawno..., w pamięci słuchaczy zapisał się jako Agnieszka. Kultowy przebój doczekał się nowej wersji. Agnieszka’21 jest lepsza niż oryginał?

Dawid Kwiatkowski: nowa płyta już w sieci. Oto wszystkie piosenki [TRACKLISTA] >>

Chyba nie ma osoby, która chociaż raz nie nuciła: Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka... Piosenka, z której pochodzi ten wers, została wydana w 2001 roku i pozwoliła wspiąć się zespołowi Łzy na pierwsze miejsce list przebojów.

W czasie, kiedy Łzy wydały płytę W związku z samotnością, na której znalazł się przebój Agnieszka już dawno…, wokalistką grupy była Ania Wyszkoni.

Agnieszka’21 – nowa wersja hitu zespołu Łzy

Po 20 latach, na YouTube pojawiła się nowa wersja piosenki Agnieszka już dawno… Utwór Agnieszka’21 z Anią Wyszkoni nagrał raper Janusz Walczuk. Ich duet pochodzi z płyty Nieznośna Lekkość Hitu, która jest podsumowaniem 25 lat muzycznej działalności Anny Wyszkoni.

Album ukazał się w dwóch wydaniach – jednopłytowym (na którym znalazły się najbardziej znane i popularne piosenki wokalistki) oraz dwupłytowym (na którym dodatkowo znalazły się premierowe utwory, m.in. Agnieszka’21). Są tam też piosenki, które z różnych powodów są ważne dla Ani Wyszkoni i jej fanów.

sanah: nowa piosenka kolońska i szlugi. 'Warto było czekać' >>

Która wersja Agnieszki bardziej Wam sie podoba? 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama