News

Agnieszka Radwańska jest w ciąży!

Agnieszka Radwańska jest w ciąży!

fot. instagram.com/aradwanska/

Agnieszka Radwańska jest w ciąży! Była tenisistka podzieliła się radosną informacją na swoim Instagramie.

Agnieszka Radwańska – kto to

Agnieszka Radwańska urodziła się 6 marca 1989 roku w Krakowie. Jest uznawana za najlepszą polską tenisistkę. Karierę sportową zakończyła w listopadzie 2018 roku. Radwańska jest finalistką Wimbledonu 2012, zwyciężczynią turnieju WTA Finals z 2015, czy byłą wiceliderką rankingu WTA. Jest również pierwszą polską tenisistką, która zarobiła ponad milion dolarów na korcie.

W 2017 roku wyszła za mąż za swojego byłego sapringpartnera Dawida Celta. Para poznała się podczas zawodów w Czechach w 2008 roku.

Jej młodszą siostrą jest Urszula Radwańska, która również gra zawodowo w tenisa.

Julia Wieniawa i Michele Morrone z 365 Dni randkują?! Aktorka komentuje >>

Agnieszka Radwańska - ciąża

Agnieszka Radwańska poinformowała, że jest w ciąży na swoim Instagramie. Była tenisistka podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem, na którym trzyma małe, dziecięce buciki. 

Przyszedł czas na nowy etap w życiu – napisała.

Fani od razu entuzjastycznie zareagowali na wiadomość, a wśród osób, które składały gratulacje znalazły się gwiazdy takie jak: Marcin Gortat, Marcelina Zawadzka czy Kuba Błaszczykowski.

Agnieszkę Radwańską znajdziecie na Instagramie (@aradwanska).

Julia Wiśniewska zwyciężczynią The Voice Kids 3? Ma na to spore szanse >>

Nadchodzi kolejna gwiazda tenisa? :)
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Caro, big congrats on having such an amazing career. You're a true inspiration to many young players and many more. I loved hitting with you, I loved playing 3-hour-long thrillers on the world's biggest courts, although it was hard to get up the next morning ? Make your non-tennis dreams come true and have a wonderful life with David ??? #truechampion #greatfriend #allthebest Caro, gratuluję Ci wspaniałej kariery. Jesteś absolutnie inspiracją dla wielu młodych zawodników i nie tylko. Uwielbiałam z Tobą trenować, grać 3-godzinne mecze na największych kortach świata, choć często ciężko było wstać na drugi dzień ? Życzę Ci abyś teraz spełniała marzenia poza kortem, była szczęśliwa z Davidem ??? #przyjaźń #nakorcieipoza #kochamjaksiostrę ❤

Post udostępniony przez Agnieszka Radwanska (@aradwanska)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj