News

Aleksandra Jurczak przejmuje TOP 20!

Aleksandra Jurczak przejmuje TOP 20!

Fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek), Mariola Lisicka (@mariolalisicka), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Monika Mandrela (@moniczka___m), Przemek Bylina (@przemopbg),  Marta Fonder (@marczi_tka), Adrian Cios (@adrian_cios), Adrianna (@adrianqaa), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk) i Kuba Grochmalski (@kubagrochmalski), Pamela Sikora (@pamelciak) i Maksymilian Mazurek (@maxxmazurek) i Magdalena Czechoska (@flyingshoes.pl), Adrian Grajcar (@modny_dandys) i Eryk Skrzypczak (@erykminefreedom) i Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Żaneta Woźniak (@zaneta_wozniak) i Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu) i Weronika Wiśniewska (@veroniqqueen) i Maja Zięba (@majazeet). Teraz znowu przyszedł czas na Aleksandrę Jurczak (@aleksandraa_jurczaak)!

Ola ma 21 lat. Studiuje architekturę we Wrocławiu. Jej największą pasją jest rysunek.

Jak przystało na artystyczną duszę, dla niej idealnym miejscem na ziemi jest Francja. Aleksandra Jurczak planuje przenieść się na wybrzeże francuskie, a póki co, spędza tam każdą wolną chwilę. 

Aleksandra Jurczak przez 7 lat trenowała gimnastykę artystyczną. W międzyczasie zajmowała się też tańcem. Stylem, który głównie wybierała był jazz. Ola nadal kocha taniec, dlatego planuje do niego wrócić tak szybko, jak to będzie możliwe.

21-latka od 2017 roku działa też jako fotomodelka. Przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie! Ma na swoim koncie już różne sesje – zarówno te zrealizowane w studio, jak i w plenerze.

Motto Oli to… pozytywna energia. :-) Uwielbia zarażać uśmiechem i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Wie, czego chce i wytrwale dąży do wyznaczonego celu.

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

White shirt 😈💕 #mirrorselfie #photooftheday #whiteshirt

Post udostępniony przez Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak)

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Uwaga: Jestem Kierownikiem Administracyjnym MARK DAVSON INVESTMENT MANAGEMENT. Jesteśmy firmą zajmującą się inwestycjami finansowymi, która poszukuje firm do inwestowania. Wróć do nas, jeśli jesteś zainteresowany. Ponadto MARK DAVSON INVESTMENT MANAGEMENT poszukuje osób i firm, które chcą być naszymi przedstawicielami w swoich krajach. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail: [email protected] Dziękuję Ci Pan Mark Davson MARK DAVSON ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI E-mail:[email protected]
    dwa tygodnie temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.