News

Jak dobrze znasz Alexxis Olę? [QUIZ]

Jak dobrze znasz Alexxis Olę? [QUIZ]

fot. instagram.com/aleksandra_zelazowska

Alexxis Ola to jedna z królowych polskiego internetu. Youtuberka i podróżniczka zebrała na swoim kanale na YouTubie ponad 170 tysięcy subskrybcji, a jej barwnego Instagrama obserwuje ponad 80 tysięcy osób.

Alexxis Ola, czyli Ola Żelazowska, ma 18 lat i bajkowe życie – youtuberka pasjonuje się podróżami i makijażem, a na swoim kanale chętnie dzieli się swoimi przeżyciami, zdjęciami i trikami urodowymi. Na jej profilu na Instagramie możecie zobaczyć m.in. piękne zdjęcia z Madagaskaru, gdzie zabraliśmy Olę na Madagaskar w programie 4FUN Kombat.

Teraz filmy Alexxis i innych youtuberów możecie oglądać również na naszej antenie w programie 4FUN TUBE - codziennie na antenie 4FUN.TV!

4FUN TUBE – kiedy oglądać? >>

Dla prawdziwych fanów Alexxis Oli przygotowaliśmy quiz wiedzy – sprawdźcie co o niej wiecie!

QUIZ - co wiesz o Alexxis Oli? >>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

so let me hold both your hands in the holes of my sweater

Post udostępniony przez ? A L E X X I S O L A ? (@aleksandra_zelazowska)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie każde zdjęcie wychodzi idealnie, nie w każdym ubraniu i w każdej pozie wyglada się perfekcyjnie. Boczki, brzuch, biust - to wszystko na tym zdjęciu mogłabym zretuszować. Ale po co? Aby wprawić innych w kompleksy „OMG, ONA ZAWSZE WYGLADA DOBRZE”? Czy aby zebrać setki chwalących komentarzy? Ale chwalących co? Ciało, które nie jest moje, tylko efektem pracy w programie graficznym? ??‍♀️ bez sensu... wiadomo, ze na insta chcemy publikować idealne chwile, idealny wygląd, idealne życie. Super - dzielenie się pozytywnymi emocjami jest genialne! Ale zaczyna robić się niezdrowo, gdy sztucznie idealizujemy np. swoje ciało dla internetowej aprobaty - dlatego nigdy nie zrozumiem retuszowania zdjęć ?? A Wy? Jakie macie podejście do instagramowych przeróbek? ☺️ #girl #swimwear #madagascar #beach #beachwear #beachphoto #summer PS zdjęcie było robione po pysznym obiadku ❤️

Post udostępniony przez ? A L E X X I S O L A ? (@aleksandra_zelazowska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

nobody does it like you do, i know that you've got daddy issues ⚡️??

Post udostępniony przez ? A L E X X I S O L A ? (@aleksandra_zelazowska)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj