News

Alexxis Ola Żelazowska pokazała chłopaka! [ZDJĘCIA]

Alexxis Ola Żelazowska pokazała chłopaka! [ZDJĘCIA]

fot. instagram.com/aleksandra_zelazowska

Alexxis Ola Żelazowska jest jedną z gwiazd naszego pasma 4FUN Tube. Premierowe filmiki z kanału Oli możecie oglądać na naszej antenie od poniedziałku do soboty.

Alexxis Ola, czyli Ola Żelazowska, ma 18 lat i bajkowe życie – youtuberka pasjonuje się podróżami i makijażem, a na swoim kanale chętnie dzieli się swoimi przeżyciami, zdjęciami i trikami urodowymi. Na jej profilu na Instagramie możecie zobaczyć m.in. piękne zdjęcia z Madagaskaru, gdzie zabraliśmy Olę w programie 4FUN Kombat.

Nic dziwnego, że fani Alexxis Oli chcą wiedzieć o swojej idolce jak najwięcej. Youtuberka właśnie pokazała zdjęcie ze swoim chłopakiem!

Alexxis Ola – QUIZ: co wiesz o Oli? >>

Ukochany Alexxis nazywa się Oskar Matuszyk. O jego związku z youtuberką wiemy tyle, że znajdą się od gimnazjum i już wtedy Oskar podobał się Oli.

Ogólnie to nigdy nie podobają mi się nasze wspólne zdjęcia, bo gdy już jestem obok tego Pana to zapominam ładnie zapozować. Strasznie śmieszne to uczucie i świadomość, że jeszcze niedawno zerkałam na Niego na korytarzu w gimnazjum i niesamowicie się wstydziłam!! A teraz mogę towarzyszyć Mu w tym bardzo wyjątkowym i ważnym dniu kiedy jest już dorosły!! Dobra kończę, bo zaraz list miłosny z tego wyjdzie, pa – napisała Alexxis Ola pod wspólnym zdjęciem z osiemnastkowej imprezy Oskara.

Ładnie razem wyglądają?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

might never get her back ⚓️

Post udostępniony przez Alexxis Ola ? (@aleksandra_zelazowska)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj