Reklama
placeholder
News

Syn Edyty Górniak jako Enso debiutuje w singlu Lambada. Klip to prezent na osiemnastkę

fot. YouTube.com/Enso

Reklama
Reklama
placeholder

Syn Edyty Górniak wypuścił debiutancki singiel pod pseudonimem Enso. Piosenka Lambada jest dostępna w serwisach streamingowych.  

Syn Edyty Górniak chce zmienić nazwisko. 'Podjął ostateczną decyzję' >> 

Enso – Lambada. Syn Edyty Górniak raperem

Syn Edyty Górniak skończył 18 lat 27 marca 2022 roku. Dzień po 18. urodzinach Allan Krupa wydał rapowy kawałek –  Lambada –  pod pseudonimem Enso. Teledysk to prezent, jaki Allan dostał od swojej mamy z okazji stania się pełnoletnim.

Tak, ten teledysk jest prezentem ode mnie dla Allana na urodziny. Słyszałam, że jest bardzo popularne, że na 18. urodziny kupuje się dziecku samochód albo mieszkanie, kawalerkę. Ale ja sobie pomyślałam, że najlepszą szkołą życia jest, kiedy dostaje się możliwość, ale nie jest się wyręczonym. Gdybym ja mu kupiła samochód, to być może on dziś by się z tego auta aż tak bardzo nie cieszył, jak będzie się cieszył wtedy, gdy sam na nie zarobi – powiedziała Edyta Górniak w wywiadzie dla Super Expressu.

Billie Eilish i Finneas z Oscarem 2022. Oto najlepsza piosenka >>

Od dawna już chciałem trochę zejść z pleców mojej mamy, bo myślę, że wystarczająco już zrobiła dla mnie. I to jest szansa, którą ona mi daje, żeby zacząć żyć na siebie – skomentował to Allan Krupa w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

W Lambadzie Enso nawiązuje do romskich korzeni swojej mamy (Wow, co tu się porobiło rety, że młody Cygan nagle wpie***la się na scenę) i nauki w szkole wojskowej. W klipie Allan Krupa pojawia się w mundurze.

Edyta Górniak i Allan Krupa w duecie – wspólna piosenka 

Zapowiadając swój singiel, Allan Krupa napisał na Instagramie, że „odradza się na nowo”. Wygląda na to, że na numerze Lambada się nie skończy. Wkrótce ma pojawić się wspólny utwór Edyty Górniak i jej syna. 

Allan Krupa 'chce oddać życie' za Polskę? Szokująca wypowiedź Edyty Górniak >> 

Może nie hip-hopowy, ale będzie to bardzo duże zaskoczenie, bo jest to nowość i w moim stylu i w stylu mojej mamy. Myślę, że będzie to pozytywne zaskoczenie – zdradził 18-latek serwisowi Jastrząb Post.

Zrobi karierę jako raper?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama