Reklama
placeholder
News

Andrzej Duda w Hot16Challenge z mrocznym bitem. SERIO

Andrzej Duda w Hot16Challenge z mrocznym bitem. SERIO

Fot. YouTube.com/W Pałacu Prezydenckim

Reklama
Reklama
placeholder

Andrzej Duda w Hot16Challenge z mrocznym bitem. Serio, prezydent wziął udział w wyzwaniu, które podbija internet!

Oni zaskoczyli swoim udziałem w #Hot16Challenge – tego nikt się nie spodziewał >> 

Od dłuższego czasu w internecie krążą filmiki z wyzwaniem Hot16Challenge. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o nim w 2014 roku. Sześć lat później zadanie wróciło z inicjatywy Solara, który rozpoczął też jego pierwszą edycję. Hot16Challenge2 towarzyszy zbiórka pieniędzy na rzecz walki z koronawirusem. Zarówno nominowane osoby, jak i ich fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia. Stronę zbiórki znajdziecie na tej stronie.

Przypomnijmy, że Hot16Challenge polega na nagraniu przynajmniej szesnastowersowego utworu i wytypowaniu do tego kolejnych artystów. Na wykonanie zadania wyznaczono 72 godziny. Do tej pory udział w wyzwaniu wzięli m.in.: Taconafide, Bedoes, Mata, Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Margaret, Adam Bodnar, Janusz Korwin-Mikke, Andrzej Seweryn, Gimper i Kasia Nosowska.

Hot16Challenge: najlepsze wykony gwiazd. Taco, Mata i... Norbi >> 

Andrzej Duda w Hot16Challenge

Do Hot16Challenge dołączył też… Andrzej Duda. Prezydent Polski podjął wyzwanie, do którego nominował go jakiś czas temu raper Zeus. W filmiku, które pojawiło się na YouTube 11 maja 2020 roku, Andrzej Duda wykonuje o wiele dłuższy utwór niż założone 16 wersów. Głowa naszego państwa rapuje o pandemii koronawirusa i dziękuje służbie zdrowia, która walczy z SARS-CoV-2 na pierwszej linii frontu.

Fantastyczna akcja #Hot16Challenge2, choć nominacje od Zeusa przyjąłem z lekkim przerażeniem - nigdy nie rapowałem. W natłoku obowiązków dopiero dzisiaj mogłem odpowiedzieć na zaproszenie. Niech muzyka nas łączy w dobrej sprawie! – napisał Andrzej Duda na Twitterze.

Kogo Andrzej Duda nominował do Hot16Challenge? Prezydent Polski zaprosił do podjęcia wyzwania Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela Bułecka, zespół Pectus, zespół Golec uOrkestra i premiera Mateusza Morawieckiego.

Hot16Challenge w wykonaniu polskiego prezydenta znajdziecie też tutaj. 

Jak Wam się podoba Hot16Challenge w jego wykonaniu?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama