News

Andrzej Piaseczny z urodzinową płytą 50/50. Wyjątkowi goście na krążku [TRACKLISTA]

Andrzej Piaseczny z urodzinową płytą 50/50. Wyjątkowi goście na krążku [TRACKLISTA]

fot. materiały prasowe

Andrzej Piaseczny hucznie świętuje 50-te urodziny! Artysta postanowił sprawić sobie jedyny w swoim rodzaju prezent – poprosił przyjaciół i ulubionych artystów o napisanie dla niego piosenki. Premiera wydawnictwa już w piątek 7 maja.

Tak powstał niezwykły urodzinowy album 50/50 z utworami skomponowanymi i wyprodukowanymi dla Andrzeja Piasecznego przez mistrzów polskiej sceny. Na płycie udzielili się muzycznie Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska i Tomasz Organek. To się nazywa impreza-niespodzianka!

Zabierając się do pracy nad tym albumem, miałem jedną myśl. Zróbmy coś pozytywnego, coś takiego, żeby uśmiech nie schodził nam z ust, a nogi same wyrywały się do niesienia nas w lepsze czasy – mówi o albumie 50/50 Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny – 50/50 [NOWY ALBUM 2021 – TRACKLISTA]

1. Przedostatni  
2. Powiedz kotku feat. Kayah
3. 50/50
4. Miłość
5. Swoje rób feat. Jarecki
6. Hendzap
7. No to co...?
8. Wizje
9. Genotyp feat. Organek
10. Zenze

Andrzej Piaseczny będzie naszym gościem w 4FUN Home! Rozmowę Mateusza Jędrasia z artystą zobaczycie na naszym profilu na Facebooku w piątek 7 maja o 19:00!

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.