News

Andziaks i Luka spali w hotelu z Kevin Sam w Nowym Jorku. Ile kosztował nocleg?

Andziaks i Luka spali w hotelu z Kevin Sam w Nowym Jorku. Ile kosztował nocleg?

fot. Instagram.com/andziaks

Andziaks i Luka spali w hotelu z filmu Kevin Sam w Nowym Jorku. Agelika Zając powiedziała ile kosztował nocleg i pokazała paragon z lobby.

QUIZ: Kevin sam w domu - świąteczny hit bez tajemnic? Sprawdź się! >>

Kevin Sam w Domu i Kevin Sam w Nowym Jorku to świąteczne klasyki, które widział prawdopodobnie każdy. W drugiej części filmu główny bohater zatrzymał się w hotelu Plaza. W tym samym miejscu co Kevin McCallister nocowali niedawno Andziaks, Luka i ich córka Charlie.

Andziaks i Luka byli w hotelu Plaza w Nowym Jorku

Youtuberzy zrobili sobie prezent na mikołajki 2021 i spędzili jedną noc w tym samym hotelu, w którym spał Kevin. Ile kosztuje nocleg w hotelu Plaza? Za pobyt w słynnym miejscu Andziaks i Luka zapłacili 7 tysięcy złotych.

Andziaks planuje operację plastyczną. Co chce zmienić? >> 

W filmie na YouTube, w którym Andziaks zrelacjonowała pobyt w luksusowym hotelu, zobaczycie też paragon z lobby, w którym można zjeść lunch. W sumie sałatka z dodatkowym kurczakiem, kanapka z indykiem, herbata i drink kosztowały ponad 108 dolarów, czyli około 450 złotych.

Na koniec dnia Andziaks i Luka urządzili sobie seans filmowy. Jak można się domyślić, wybrali film Kevin Sam w Nowym Jorku. ;-) 

 

 

fot. YouTube.com/Andziaks 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.