News

Andziaks i Luka pokazali zwiastun filmu ze ślubu. 'Łzy napływały nam do oczu'

Andziaks i Luka pokazali zwiastun filmu ze ślubu. 'Łzy napływały nam do oczu'

fot. Instagram.com/andziaks

Andziaks i Luka pokazali zwiastun filmu ślubnego. Przypomnijmy, że youtuberzy pobrali się 14 lipca 2022 roku w Pałacu Mała Wieś.

Andziaks i Luka wzięli ślub. Piękne suknie, morze kwiatów, ochrona i celebryci >> 

Angelika Trochonowicz i Luka Trochonowicz wyprawili bardzo huczne wesele. Wśród zaproszonych gości na „ślub roku”, jak nazywane jest przyjęcie, byli m.in. Sylwia Gaczorek, Magdalena Pieczonka, Ola Nowak, Lil Masti, Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski. Nad bezpieczeństwem ich i państwa młodych czuwała ochrona.

Andziaks w dniu ślubu miała na sobie trzy kreacje. M.in. ta, w której składała przysięgę małżeńską, była zaprojektowana przez Roberta Czerwika. Jakiś czas temu projektant zdradził, że suknia z imponującym trenem kosztowała 45-50 tysięcy złotych.

Ile kosztował ślub Andziaks i Luki? W jednej z relacji na Instagramie influencerka mówiła, że cena ślubu, wesela i poprawin może wynosić około pół miliona złotych.

Andziaks i Luka – film ze ślubu

Andziaks i Luka dzielili się z fanami przygotowaniami do ślubu oraz relacjami z tego wyjątkowego dnia. Niedługo widzowie będą mogli zobaczyć ich ślubne wideo. Na razie Angelika i Luka Trochonowicz pokazali zwiastun filmu ze ślubu.

Mała zapowiedź filmu, który niebawem pojawi się na YouTube. Łzy napływały nam do oczu jak szalone, oglądając ten zwiastun – napisali na Instagramie.

NikkieTutorials wzięła ślub. Transpłciowa youtuberka wyszła za wieloletniego partnera >>

Bajka!

WOW! Przepięknie i wzruszająco.

Coś pięknego.

No grubo, konkretne kadry, cudowny montaż. A Wy?! Idealni w każdym calu.

Cudo! Już nie mogę się doczekać! – komentowali fani.

Czekacie, żeby zobaczyć całość?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.