News

Andziaks – suknia ślubna. Ile kosztowała imponująca kreacja?

Andziaks – suknia ślubna. Ile kosztowała imponująca kreacja?

fot. Instagram.com/andziaks

Suknia ślubna (i to niejedna!) Andziaks była wykonana na specjalne zamówienie. Projektant, który był odpowiedzialny za kreacje youtuberki, zdradził ceny.

Andziaks i Luka wzięli ślub. Piękne suknie, morze kwiatów, ochrona i celebryci >> 

Andziaks – suknia ślubna

Angelika Trochonowicz postanowiła zaprojektować suknię ślubną u Roberta Czerwika. Influencerka w dniu ślubu miała na sobie aż trzy suknie, w tym dwie od projektanta. W czasie poprawin Andziaks nosiła inną sukienkę od designera. 

Największe wrażenie bez wątpienia zrobiła suknia, w której Andziaks składała przysięgę małżeńską. Kreacja miała spektakularną spódnicę z trenem, a całość była wykonana z materiału sprowadzanego z Mediolanu. Elementy były ręcznie wycinane i przyszywane. W sumie na suknię ślubną Andziaks wykorzystano około 100 metrów tkaniny.

Andziaks – suknia ślubna: cena. Ile kosztowała?

Angelika Trochonowicz nie zdradzała dokładnej ceny sukni, ujawniła tylko, że musiała za nią zapłacić więcej niż 10 tysięcy złotych.

Jakiś czas temu Robert Czerwik udzielił wywiadu, w którym mówił o współpracy z Andziaks i cenach swoich projektów.

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub. J.Lo miała dwie suknie >>

W tym wypadku miałem bardzo komfortową pracę, ponieważ Angelika zdecydowała się w 100 procentach na projekt, który jej zaproponowałem. Oczywiście nanosiliśmy w trakcie realizacji delikatne poprawki, ale projekt zachował główną formę – powiedział w rozmowie z portalem Pudelek.

Dodał, że suknie ślubne z jego pracowni kosztują 8-20 tysięcy złotych, ale suknia Andziaks była droższa ze względu na ilość ręcznej pracy. Projekt został wyceniony na 45-50 tysięcy złotych.

To wymarzona suknia ślubna?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.