Reklama
placeholder
News

Angelina Jolie i Shiloh bawiły się razem na koncercie Maneskin [WIDEO]

Angelina Jolie i Shiloh bawiły się razem na koncercie Maneskin [WIDEO]

fot. YouTube.com/Whoopsee

Reklama
Reklama
placeholder

Prawdopodobnie Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt należą do grona fanów Maneskin. Aktorka oraz jej 16-letnia córka bawiły się razem na koncercie zwycięzców Eurowizji 2021.

Lewandowscy na zdjęciu ze światową gwiazdą. Modelka pokazała selfie >>

Angelina Jolie z córką na koncercie Maneskin

Włoski band zagrał niedawno w Circus Maximus w Rzymie. Wśród tłumu osób, które słuchały hitów Maneskin na żywo, były Angelina Jolie i jej córka Shiloh. W sumie na koncercie Maneskin we Włoszech miało być 70 tysięcy fanów.

Według doniesień, była żona Brada Pitta przyjechała do stolicy Włoch, żeby pracować nad filmową adaptacją książki Without Blood Alessandra Baricco. Właśnie w przerwie od obowiązków, Angelina Jolie wybrała się z Shiloh na koncert rockowego zespołu. 

Shiloh Jolie-Pitt miała zagrać w filmie. Straciła rolę przez sukienkę >> 

Internet obiegło wideo, na którym widać jak Angelina Jolie i jej córka m.in. śpiewają przebój I Wanna Be Your Slave. Wygląda na to, że nieźle się bawiły i mogą zaliczyć koncert do udanych.

Przypomnijmy, że oprócz Shiloh, Angelina Jolie ma jeszcze pięcioro dzieci. Troje adoptowanych – Maddoxa, Zaharę i Pax Thiena – oraz dwoje biologicznych – Knoxa Leona i Vivienne Marcheline.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama