News

Anna Lewandowska 'bije męża' na ślubnym zdjęciu. Ale fota!

Anna Lewandowska 'bije męża' na ślubnym zdjęciu. Ale fota!

fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska pokazała ślubne zdjęcie, na którym „bije swojego męża”. Takiej fotki jeszcze nie widzieliście!

Ania i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 roku w czasie obozu sportowego. W czerwcu 2013 roku wzięli ślub po czteroletnim narzeczeństwie. Obecnie para ma dwie córki – 3-letnią Klarę oraz kilkumiesięczną Laurę.

Emma Stone jest w ciąży! Gwiazda La La Land zostanie mamą >>

Anna Lewandowska „bije męża” na ślubnym zdjęciu.

Ostatnio Ania Lewandowska skorzystała z wolnej chwili i wzięła udział w popularnym wyzwaniu „pokaż zdjęcie, na którym jesteś…” na swoim InstaStory. Polega on na tym, że fani wymyślają sytuację, do której dana osoba musi dopasować swoje zdjęcie.

Mogliśmy zobaczyć m.in. zdjęcie celebrytki z treningów karate, ciąży czy dzieciństwa. Jednak to inna fotografia wywołało duże poruszenie wśród fanów. Jeden z obserwatorów poprosił Anię, żeby pokazała zdjęcie „jak bije męża”.

Mogłoby się wydawać, że wyzwanie rzucone przez jednego z fanów jest niemożliwe do realizacji. Okazało się, że Lewandowska posiada ślubne zdjęcie, na którym udaje, że kopie swojego męża profesjonalnym ciosem karate :-). Poniżej możecie je zobaczyć.

Natalia Szroeder pokazała mamę! Podobne do siebie? >>

Fajna pamiątka?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.