News

Lewandowska w zmysłowym tańcu z Latynosem. 'Ciekawe, co na to Robercik…'

Lewandowska w zmysłowym tańcu z Latynosem. 'Ciekawe, co na to Robercik…'

fot. Instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała filmik, na którym tańczy zmysłowy układ z przystojnym instruktorem. Pojawiły się pytanie, co o tym sądzi Robert Lewandowski. Trenerka odpowiedziała.

Doda też nagrała piosenkę o byłym. Przypomniała singiel Anyżk >> 

Robert Lewandowski podpisał kontrakt z FC Barcelona w lipcu 2022 roku. Po transferze polski piłkarz i jego rodzina przenieśli się do Hiszpanii.

Po przeprowadzce Ania Lewandowska zaczęła trenować bachatę i świetnie się w tym odnajduje. „Lewa” tańczy od kilku miesięcy. Niedawno pokazała na Instagramie nowe nagranie z sali ćwiczeń, na którym można zobaczyć jak zmysłowo tańczy z instruktorem.

Bachata to rodzaj tańca i muzyki, który wywodzi się z Dominikany. Bachata jako taniec jest rytmiczna i sensualna, ma pokazywać emocje. Charakterystyczne dla bachaty są m.in. zmysłowe ruchy bioder i bliski kontakt z partnerem, jeśli bachata jest tańczona w parze. Trzy style podstawowe bachaty to dominicana, moderna i sensual.

Anna Lewandowska pokazała taniec  z instruktorem – wideo

Po 4 miesiącach tańczenia bachaty, mogę śmiało powiedzieć, że zaczynam się uzależniać od tej aktywności. Poza treningami, namawiam Was również do tańca… - napisała „Lewa” na Instagramie.

Roksana Węgiel pokazała zdjęcia z 18. urodzin. Całuje Kevina Mgleja >>

Pod postem nie zabrakło komplementów od fanów, którzy są pod wrażeniem tego, jak Ania Lewandowska radzi sobie na parkiecie. Pojawiły się też wpisy, sugerujące, że Robert Lewandowski może być zazdrosny.

Ciekawe, co na to Robercik… - napisał jeden z internautów.

Ania Lewandowska mu odpowiedziała:

Chodzi ze mną.

Zobaczcie taniec Ani Lewandowskiej! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.