Reklama
placeholder
News

Anna Wintour, legendarna naczelna Vogue’a, szuka asystentki. Ile można zarobić?

Anna Wintour, legendarna naczelna Vogue’a, szuka asystentki. Ile można zarobić?

fot. YouTube.com/Vogue

Reklama
Reklama
placeholder

Anna Wintour, brytyjsko-amerykańska dziennikarka, od 1988 roku pełni funkcję redaktor naczelnej amerykańskiego Vogue'a. Jest postacią legendarną w świecie mody i cieszy się dużym szacunkiem. Znana jest z tego, że ma wysokie wymagania i kaprysy. W ostatnich dniach ogłoszono, że szuka nowego asystenta.

Instagram i Facebook z płatnymi funkcjami. Jakimi i od kiedy? >>

Anna Wintour - asystentka, ogłoszenie, wynagrodzenie

Film Diabeł ubiera się u Prady ukazał, że praca takiej osoby wcale nie jest łatwa. Często musi dokonywać rzeczy niemożliwych. Teraz na własnej skórze ktoś będzie mógł przekonać się jak w rzeczywistości wygląda bycie prawą ręką legendarnej naczelnej. Kandydat chcący ubiegać się o to stanowisko powinien być: 

Ponad miarę zorganizowany, skoncentrowany na deadline'ach, zdolny do wykonywania wielu zadań jednocześnie, a także zdolny do dostosowania się do zmiennych okoliczności.

Dodatkowo musi posiadać wyższe wykształcenie, lekkie pióro oraz co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy biurowej. Do podstawowych obowiązków asystenta będzie należeć m.in.: organizacja kalendarza Anny Wintour, zarządzanie eventami, umawianie spotkań oraz rozmów telefonicznych, a także planowanie dnia. 

Łobuzy nagrali piosenkę z Joanną Krupą. Jej tytuł to... Dżoana >>

Wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi w skali roku od 60 do 80 tysięcy dolarów. W przeliczeniu na złotówki jest to 250 - 330 tysięcy złotych. Miesięczna pensja w przeliczeniu na złotówki wyniesie więc od 20 do 27 tysięcy złotych.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama