News

Antek Królikowski robi festiwal! Znamy szczegóły

Antek Królikowski robi festiwal! Znamy szczegóły

Fot. Instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski robi festiwal! Znamy szczegóły wydarzenia, które jest dla aktora i jego rodziny bardzo wyjątkowe.

Kiedy powrót do szkół i na uczelnie? Premier podał daty! >> 

Z okazji Dnia Ojca 2020 Antek Królikowski opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoim tatą. 31-latek zamieścił wzruszający wpis, w którym zwrócił się do zmarłego w lutym Pawła Królikowskiego. Aktor zdradził też, że razem z rodziną chce kontynuować tradycje Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL, którego pomysłodawcą był jego ojciec. Jak będzie wyglądała kolejna, już 5. edycja wydarzenia?

(…) W tym roku chcemy wraz z rodziną zachować tradycje festiwalu, który wymyślił Ojciec, a wydarzenie zmienia nazwę na Festiwal CZPL im. Pawła Królikowskiego. W ostatni weekend lipca w Kudowie-Zdroju w kinie samochodowym, a także kudowskim teatrze, pokażemy filmy z udziałem Taty. Przygotowujemy też film-koncert z udziałem artystów związanych z Ojcem i ideą festiwalu. Planowany jest coroczny konkurs piosenki polskiej i czeskiej, a także inne atrakcje możliwe do zrealizowania w obecnej rzeczywistości (…). Gdziekolwiek teraz jedziesz Tato, wierzę że masz się dobrze! Szerokiej drogi! Do zobaczenia w Kudowie! – napisał Antek Królikowski pod wspólnym zdjęciem ze swoim tatą.

Ola Kowalska – już wiadomo na co chorowała córka Kasi Kowalskiej >>

Festival CZPL im. Pawła Królikowskiego odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2020 roku w Kudowie-Zdroju. Więcej informacji znajdziecie na Instagramie pod adresem @ festival_czpl oraz na stronie internetowej wydarzenia.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat. Aktor w 2015 roku przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu. Musiał poddać się operacji neurochirurgicznej także w 2019 roku. Niestety przegrał walkę z chorobą.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W zeszłym roku, jechaliśmy razem z Tatą do Kudowy Zdroju, przygotowywać 4. Edycje Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL @festival_czpl . W tym roku chcemy wraz z rodziną zachować tradycje festiwalu, który wymyślił Ojciec a wydarzenie zmienia nazwę na Festiwal CZPL im. Pawła Królikowskiego. W ostatni weekend lipca w Kudowie Zdroju w kinie samochodowym a także kudowskim teatrze, pokażemy filmy z udziałem Taty. Przygotowujemy też film-koncert z udziałem artystów związanych z Ojcem i ideą festiwalu. Planowany jest coroczny konkurs piosenki polskiej i czeskiej a także inne atrakcje możliwe do zrealizowania w obecnej rzeczywistości. Więcej informacji na stronie @festival_czpl... Gdziekolwiek teraz jedziesz Tato, wierzę że masz się dobrze! Szerokiej drogi! Do zobaczenia w Kudowie! 🐰🙏 #dzienojca #tato #pawełkrólikowski #festiwalczpl 🇨🇿🇵🇱

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapraszamy do Kudowy na #festival_czpl

Post udostępniony przez Festival_CZPL (@festival_czpl)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#intothewild #dlugiweekend ✌️🐰🌳

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj